Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az normális, hogy fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy fogamzásgátló mellett erősebb a menstruációm és fájdalmasabb is, mint amúgy?

Figyelt kérdés
Most értem az 1. levél végére és borzasztó erős. Amúgy is erős volt és görcsöltem is, de nem ennyire! Ez normális, vagy beáll majd?
2013. márc. 25. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez még csak az 1. levél...a 3. levélnél kezdi megszokni a szervezeted,szóval szerintem normális.
2013. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak mert régebben is szedtem gyógyszert, akkor nem volt ilyen. De akkor majd beáll most is remélhetőleg.
2013. márc. 25. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem maga a vérzés gyengébb lett, bogyó nélkül a menstruáció alatt simán elment egy 16 db-os tamponcsomag (kb. 5 nap), most olyan is van, hogy 3 napig vérzek, és kb. 6 tampon kifutja.. A görcsölés hol volt, hol nem volt, amikor volt, nagyon fájt, gyógyszer mellett ez állandósult, minden hónapban fáj, de csak "finoman". A mindenki másképp reagál frázis erre is érvényes. :)
2013. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem is rövidebb ideig tart, csak rosszabb.
2013. márc. 25. 20:02
 5/8 Cattancs válasza:
Akkor lehet, hogy ezzel az én kérdésemre is választ kaptam. Én is több, mint fél éve szedek tablettát, a vérzés eddig enyhe görcsökkel járt, és kb. ugyanolyan erős volt, mint azelőtt. Most viszont gyengébben érkezett, görcsök nélkül. Akkor ez is változhat hónaponként vagy nem normális dolog?
2013. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én régebben 1 évig szedtem, akkor minden hónapban ugyanolyan erősségű volt kb, így nem tudom, de előfordulhat szerintem, hogy változik. Majd most kíváncsi leszek, ha a 2. levél végére érek mi lesz.
2013. márc. 29. 10:34
 7/8 Cattancs válasza:
Drukkolok! :) Írd majd meg, hogy mi történt, szerintem lesz olyan, akinek hasznos lesz. És köszi a válaszodat!
2013. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na most úgy tűnik valamivel enyhébb és nem fáj a hasam sem. :)
2013. ápr. 21. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!