Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lesz bármi következménye ha 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz bármi következménye ha 2 levél fog. Gátlót szedek be egymás után azon kívül, hogy értelemszerűen akkor kimarad a vérzés?

Figyelt kérdés
Symicia fog. Gátlót szedek, a 3. héten elfelejtettem bevenni egy tablettát, a betegtájékoztató ez esetben vagy azonnali abbahagyást vagy 2 levél szünet nélküli beszedését írja elő. én a folyamatos szedés mellett döntöttem, ám még sosem szedtem így.Illetve a 2. levél szedése alatt megbízható marad a védelem?

2013. márc. 28. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Harmonettel csináltam már ezt, mondjuk nem ezért, hanem, hogy eltoljam a menstruációmat.

Elméletileg semmi következménye nem kéne, hogy legyen, de én jóval hisztisebb voltam a 2. levél szedése alatt, mint alapjáraton...

A védelem pedig megbízható marad, igen.

2013. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én Symiciával csináltam, én is menzesz eltolása miatt, nekem semmi mellékhatás nem volt, még pecsételés sem. Nem hiszem, hogy bármilyen komoly következménye lehetne.
2013. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nálam is teljesen ez a helyzet most, csak nálam miután elkezdtem szedni a 2. levelet a 10. napon vérzésem jelentkezett. Nem olyan mint máskor, szinte alig van. Ez normális??És meddig fog ez tartani?
2013. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!