Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos védekezéssel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos védekezéssel teherbe esni, hallottatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Előre bocsájtom: védekezek.

De az érdekelne, hogy miért van ez ennyire felfújva. Persze lehet az előváladékban is sperma bla-bla.


DE: hallott már valaki olyat h megszakítás mellett lett terhes a nő, de úgy h a pasi NEM ment el benne véletlenül.


MErt én még csak olyat hallottam, hogy a pasi elszámította magát és bent spriccelt.


Ettől függetlenül nem ajánlanám tiniknek, de anyukám bevallotta h ők is így védekeznek és csak peteérés környékén használnak gumit.


És nekem is párom általában bedugja gumi nélkül is, és csak később húzunk gumit, mjuk mostmár felirattam fogamzásgátlót, de egy év alatt nem lett gáz belőle (kopp-kopp-kopp), mióta együtt élünk így nyomjuk. Mondjuk nem lenne akkora gáz ha becsúszna a baba, csak még nem szeretnénk konkrétan úh inkább felirattam a gyogyót.


Szóval ti hallottatok már ilyet?



2013. márc. 28. 17:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
bassz
2013. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen, igen hallottam! És egyszerűen nem bírom felfogni, attól hogy valaki 1-5-10 évig nem esett teherbe tőle, attól még miért nem egyértelmű hogy más akáár első alkalomra is teherbe eshet! Az ESÉLY erről szól. Van kinek bejön, van akinek nem!
2013. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
biztos h van ilyen, de nagyon ritka. normális esetben nem igy esnek teherbe az emberek. ez a tinik miatt van ennyire felfújva.. és sztem nem az van, h előváladéktól lesz vki terhes, hanem h béna a pasi, és nem tudja időben kivenni, de ezt ciki lenne ugye bevallani......
2013. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A húgom is így lett kb terhes a férjétől...
2013. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
hogyhogy kb terhes?:)
2013. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

az ember okosan csinálja, akkor nem

egyszer védekeztem spirállal, köszönöm abból lett a baj

szóval 20 éve így csinálom, tudja az ember mikor fogamzóképes, így nem is volt bajom, N

2013. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy általában a pasi bénázásakor van baj, de végül is van aki úgy hal meg h elcsapja egy zuhanó repülő, szóval akár ez is megeshet. Azért kérdeztem, hogy valaki hallott-e már olyat, hogy nem a pasi számolta el magát, mégis megtörtént.
2013. márc. 28. 17:53
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
az a baj ezzel, hogy nem voltunk ott....
2013. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
Persze, gondold ahogy akarod.... Bár nem te voltál azok helyében akik terhesek lettek, de biztos te tudod jobban. -.-
2013. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

4es vagyok megint.

Nem tettem vesszőt...

De másként fogalmazva:hasonló körülmények közt lett terhes.De nem most,a gyerek már 3 éves...

2013. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!