Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A dokim Milligest fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dokim Milligest fogamzásgátló tablettát írt fel nekem, valaki használta már? Tapasztalat? Epilepsziás vagyok, félek hogy valami baj lesz esetleg egy újabb roham, ha elkezdem szedni! Félek! Aki tud segítsen!

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondtad a dokinak, hogy epilepsziás vagy? Ha nem, akkor ne kezd el szedni, hanem menj el a dokihoz és mond meg neki, hogy olyat adjon, amit te is szedhetsz. Ha meg mondtad, akkor biztos azért adta ezt, mert szedheted. Nem ismerem ezt a tabit, úgyhogy nem tudom, hogy epilepsziás szedheti-e, de ha a dokinak mondtad, akkor biztos azért írta ezt.
2009. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2009. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Arik vagytok!
2009. szept. 19. 12:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudja h epilepsziás vagyok,bár úgy tűnt h nem nagyon érti h most mit is tegyen.Nem tűnt meggyőzőnek,csóválta a fejét,végül azt mondta h igen.
2009. szept. 19. 12:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ilyet szedtem kicsivel több mint egy évig, de abbahagytam. tele lett tőle a lábam seprűvénákkal, az utóbbi időben úgy éreztem, mintha kőből lennének. ha tovább szedem, szerintem 23 évesen kapok egy mélyvénás trombózist, pedig jók voltak a leleteim a vérvétel után. a megvonásos vérzésem is pontatlankodni kezdett, augusztusban 2szer jött meg. elegem lett a fogamzásgátlókból, én soha többé nem veszek magamhoz, az tuti. nem törvényszerű, hogy nálad is ilyesmi lesz, de benne van a pakliban. ha tanácsolhatok valamit, májfunkció-vizsgálat és trombózishajlam kiszűrése nélkül NE kezdd el szedni. (bár mint ahogy az én példám is mutatja, nem garantál semmit) ha nem végzett ilyen vizsgálatot az orvos, KÉRD és csak utána szedd!
2009. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!! :-)
2009. szept. 19. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!