Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek vált be eddig a megszakí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek vált be eddig a megszakításos módszer? Ki csinálja?

Figyelt kérdés
A normális megszakításos dologra gondolok, nem azokra, akik tapasztalatlanok, épphogy előtte kiveszik, és maguk sem tudják,hogy az első sperma hova sikeredett... Az előváladék is tartalmazhat spermiumokat, de annak nagyon kicsi a valószínűsége, hogy teherbe eshetsz tőle, olvassunk csak utána. Szóval akik megfelelően alkalmazták, azoknak bevált?

2013. márc. 31. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Én már évek óta így védekezem a párommal és az exemmel is így védekeztünk. Soha nem volt még belőle "probléma". Bár az tény, hogy azoknak ajánlott, akiknek nem gond, ha becsúszik a baba...
2013. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

NEM.


Megfelelő alkalmazás mellett teherbe estem. Fél év kellett hozzá. Abban a hónapban csak egyszer tudtunk együtt lenni.

100 %, hogy nem bent "durrant".


A baba jó helyre érkezett.


Eszem ágában nem lett volna úgy alkalmazni ezt a módszert, ha tudom, hogy nem tarthattuk volna meg.

Csak így szabadna!


Olyannak tartózkodnia kellene ettől, aki fix, hogy kaparásra megy utána!

2013. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 zaphod ***** válasza:
Ha lehet, inkább védekezzetek tablettával. Vagy óvszerrel, az is jobb ennél. Ha folyamatosan azon kell izgulni, hogy mehet-e még, vagy inkább kint folytassátok, az szerintem elrontja az élményt. Ráadásul sokkal jobb bent elélvezni, és ha véletlenül mégis becsúszik a baba, az mindig sokkal drágább, mint ha védekeztetek volna.
2013. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem gond,ha becsúszik, 2 éve vagyunk házasok...eddig óvszert használtunk, lassan jöhetne a baba... csak picit még bizonytalanok vagyunk... :) Jobb lenne, ha picit később jönne, de ellenére sem vagyunk.
2013. márc. 31. 12:48
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Én ismerek olyat kiknek bevállt évekig, ök ugy votlak ha becsúszna nem gond, amikor akarták a babát első hónapban össze is jött. Viszont van egy barátnöm akinek most volt a második abortusza megszakitás mellett. Az első 10 éve volt, közben nem esett teherbe de most megint. Szóval azért nem biztos egyáltalán, mert kinek hiányzik ez? Most ö is megfogadta többet nem kockáztat. Szerintem is csak akkor védekezzetek igy ha nem olyan nagy gond ha becsúszik a baba.
2013. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
14 éves korom óta minden pasimmal így védekeztem, nem lett belőle baba. 19/L
2013. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Akinek hosszú évekig nem lesz belőle, az meddő. Ha nem baj, hogy becsúszik, nyugodtan! :)
2013. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hú... tényleg változó...
2013. márc. 31. 12:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy 3 testvérem,abból 2nak így lett gyereke...
2013. márc. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elovaladek is tartalmazhat spermiumokat, de nem kicsi az esely a teherbe esesre. 35% 1 ev alatt.

Ferjem testvere is megszakitassal ejtette teherbe a parjat, o biztos, hogy nem elvezett el benne.


nogyogyaszati szakasszistens

2013. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!