Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortusz után lehet fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz után lehet fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
És ha igen mennyi idő után? És jelenthet veszélyt azaz lehetek tőle meddő?

2013. márc. 31. 23:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, keress meg egy gyászcsoportot. vendegbabak.hu oldalon van. Ott találhatsz sorstársakat. Kívánom, hogy szülessen majd egészséges babád!

A fogamzásgátlóról az orvosod kérdezd meg a kontrollon. Lehet szedni, de ő tudja, hogy milyen fajtát ajánlhat neked, azért valami különbség azok között is van. Nem vagy-e valamire érzékeny vagy ilyesmi. De az abortusz nem kizáró ok. Azt nem tudom, hogy nem kell-e itt is várni 6 hetet a hormonok rendeződése miatt, mert nekem pl szülés után csak 6 héttel írt fel fogamzásgátlót a doki (van szoptatás melletti is), gondolom, előbb nem hatna, vagy nem tudom.

2013. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!