Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bogyó mellett engeditek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogyó mellett engeditek?

Figyelt kérdés
Engeditek, hogy a párotok bennetek élvezzen el? Így mennyi az esélye hogy teherbe esik valaki?

2013. ápr. 3. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Elgondolkodtam, hogy milyen az a bogyó mell...
2013. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
arra van az a sz.r, jó h engedtem anno....
2013. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Párszor előfordult,de inkább nem engedem az aktusok 90%-ban.
2013. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
amióta szedi barátnőm azóta mindig benne megyek el és 3 éve szedi.és még nem jött a gólya.más probléma van a bogyó miatt de az már más tészta
2013. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért van a gyógyszer! Évek óta szedek fog.gátlót, és a párom mindig bennem megy el. Eddig egyszer nem volt gon ezzel, természetesen ehhez mindet be kell venned időben! Ha megy a hasad vagy hánytál, akk kell más módszert is használni!
2013. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Engedem, minek szedjem, ha nem engedném? Az lenne az értelme, elvileg, nem? :D Kényelmes, biztonságos, stb.

Amúgy, kicsi az esélye, ha tényleg úgy szeded, ahogy kell, akkor jóformán 0%.

2013. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Minek szeded a gyógyszert ha nem engeded hogy beléd élvezzen??? Azért van.. Azért szeded.. Ha nem engeded akkor ne szed hanem használj óvszert vagy egy pénzérmét..

Amúgy én engedem, és az elmúlt 13 év alatt egyszer sem estem teherbe.. Ha normálisan szeded, egyszer sem hagyod ki akkor nem lesz gond.

2013. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
természetesen nyugodtan elmehet beléd. Nagyon kicsi rá az esély hogyha rendesen és időben szeded. Nők milliói szedik a világon és ahhoz képest kevés a teherbeesés. Tuti kevesebb mint 1%.
2013. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ha csak az ágy mellé az éjjeli szekrényre teszed a bogyót, akkor elég nagy rá az esély.

de ha beszeded, akkor mégis mi a bánatért szeded, hisz épp ez a lényege, hogy ne ess teherbe!

2013. ápr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem engedem, csak szeretek 3 havi hormonadagra 5 ezer forintot kiadni.. :)
2013. ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!