Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szed valaki Minerva fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szed valaki Minerva fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Nekem ezt írta fel a doki a pattanások miatt és mert hízni is szeretnék. Igaz mégcsak 2 hete szedem de semmit nem tapasztaltam a pattanásaim se nagyon javulnak....nektek esetleg van valami tapasztalatotok ezzel a fogamzásgátlóval?

2013. ápr. 5. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, nyilván szed valaki.

Tudd meg, hogy a mellékhatások jelentkezHETnek, nem pedig jelentkeznek. Mindenkénél máshogy hat a "szer", felesleges leírni hogy egy két embernek épp hogy hat, attól még nem fogod tudni, hogy veled mi lesz. A betegtájékoztatóban le van írva, hogy melyik mellékhatásnak mekkora a valószínűsége. Na abból tudsz tájékozódni valószínűség tekintetében és CSAK ennyit lehet tudni. Pápá. Egyébként meg várj még pár hetet...

2013. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy nyilván szed valaki. De ha te nem szeded akkor nyilván nem neked szólt a kérdés.Eddigi fogamzásgátlóknál jelentkeztek a mellékhatások amik a betegtájékoztatóban voltak és amiket a barátnőim is produkáltak. De nem ismerek olyant, aki ilyen gyógyszert szed, ezért is a kérdés. Ha meg csak bunkózni és okoskodni tudsz akkor inkább ne kommentelj. Pápá
2013. ápr. 5. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem okoskodás, hanem értelem! Annak meg semmi értelme, ha páran leírnak valamit. Attól neked nem lesz jobb/roszabb, attól nem leszel kevésbé pattanásos, attól nem tudhatod, neked hogy hat!
2013. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az nem értelem amit te irogatsz. És igenis nekem jobb lesz attól ha valaki leírja a tapasztalatait és nem csak a betegtájékoztatóra támaszkodhatok.
2013. ápr. 5. 15:44
 5/5 anonim válasza:
én 2 hónapja szedem, és nagyon várom ,hogy szebb lesz e tőle az arcom. az orvosom azt mondta ,hogy már lassacskán látni lehet a hatását. neked javult az arcod?
2013. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!