Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szabad-e Yasminelle-ről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad-e Yasminelle-ről Lindynette-re váltani?

Figyelt kérdés

Jelenleg 9. hónapja szedem a Yasminelle fogamzásgátlót, de szeretnék váltani a Lindynette-re, mert olcsón ismerőstől - aki már évek óta be tudja szerezni - van véve egy csomó. Doboza nincs, de maga a tasak, amire rá van írva, milyen napokon kell beszedni (h->k->sz, stb), az igen.

Egy picit el vagyok bizonytalanodva, hogy van benne valami csalafintaság, de mégis, már évek óta árul ilyet és ehhez hasonló termékeket, semmi panasz nincs rá, akkor érdemes, nem?


Köszönöm a válaszokat!


L/21


2013. ápr. 10. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem váltanék ezért és nem bíznék benne, ki tudja honnan van vagy mi van benne...:S Meg hát mégis csak gyógyszer, inkább fizetek érte többet, de ellenőrzött legyen.
2013. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok, de ismerősöknél, barátoknál eddig ő mindig adott gyógyszert, semmi panasz nincs rá, ezért tétovázok, meg hát konkrétan nincs is pénzem.
2013. ápr. 10. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetne váltani. De valodi gyogyszertol ki tudja milyen xarra nem kellene.
2013. ápr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na meg persze az sem elhanyagolható, hogy orvos írja fel, vagyis ő bólintson rá és ne te szedj magadtól, amit gondolsz...

Amúgy meg szerinted miért tudja olcsón beszerezni nagy mennyiségben az ismerősöd? Biztos, hogy nem szednék ilyet. Mármint amit ilyen olcsón, nagy mennyiségben szereznek be. És az, hogy nem volt még rá panasz, az nem azt jelenti, hogy hosszú távon sem lesz senkinek.

2013. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2013. ápr. 10. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:
"Egyszer lesz, ami sose volt".. Mi lesz, ha pont nálad lesz valami gond, és kórházba kerülsz? Nagy bajban leszel te is meg akitől beszerezted, az is..
2013. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!