Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fog. Gátlót szedek már sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog. Gátlót szedek már sok sok éve. Sajnos egy orvosi hiba folytán pecsét nélküli receptet kaptam és legközelebb csak hétfőn tudnak felírni, viszont a tablettát nekem pénteken el kellene kezdeni szedni pontosan?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 13:48
 1/4 A kérdező kommentje:
na a fele nem fért ki. szóval mi lesz a következménye h 3 nappal később tudom elkezdeni szedni? párom jelenleg nincsen, tehát a szex-terhesség most nem játszik, ebből a szempontból nem aggódok.
2013. ápr. 10. 13:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi,ha nem élsz nemi életet.Hétfőtől szeded ismét.
2013. ápr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem, nemi életet most nem élek, azért szedem mert nélküle nagyon görcsölök meg hányok ha megjön...csak még sosem fordult elő ilyen fatális hiba ...3 hete kértem receptet, most kaptam akkor is érvénytelent :(
2013. ápr. 10. 14:22
 4/4 A kérdező kommentje:
és miben változik a mensim időpontja, ennyivel később fog megjönni? ápr 29én műtenek és semmiképpen nem lehet meg mert akkor nem műtenek. most volt meg amúgy ápr. 5-9ig
2013. ápr. 10. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!