Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt már, hogy megvonásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy megvonásos vérzésetek nem jelentkezett, de nem voltatok terhesek? Az MITŐL fordulhat elő?

Figyelt kérdés
a tablettaszünet 3. napján nem jött meg, igaz még csak egy dobozt szedtem meg, de eddig mindig megjött a csütörtöki nap reggelén. Minden szemet bevettem, és kicsit aggódok, hogy terhes vagyok, tünetek nincsenek.
2013. ápr. 11. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van!

Utoljára szilveszterkor volt meg,azóta sem,és terhes sem vagyok!Injekciós fogamzásgátlótól van nekem ez,de most tablettát szedek,hátha megjön

2013. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet.


Amúgy ez egy mellékhatás, benne van a tájékoztatóban is, hogy előfordul. Ha kimarad kettő és nem vagy terhes, akkor kell orvoshoz menni.

2013. ápr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen mellékhatása az egyik régebbi tabimnak,igazából ha biztosan bevetted rendesen az összes tabit akkor szinte 100% hogy nem vagy terhes vagy ilyesmi...benne van azt hiszem a tájékoztatóba is hogy ha egyszer kimarad az nem gond, mert okozhat ilyet a gyógyszer..Szóval ha előírás szerint szedted akkor gyógyszermellékhatás, ha egy kimaradt vagy hánytál stb. akkor baba.Egyébként érdemes odafigyelni hogy az antibiotikum és más gyógyszerek (pontosabban a tájékoztatóban van leírva)is nagy mértékben csökkenti akár semlegesíti a hatását:/ :)
2013. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hidd el, ebben nincs benne ilyesmi! Már átolvastam vagy 5x a tájékoztatót. Illetve az van beleírva, hogy ha nem jön meg, kizárt a terhesség, de ha a kövi hónapban sem, akkor azért menjek orvoshoz. Nekem ebből az jön le, hogy már egy kimaradása se túl normális. Köszi! Amúgy én sem érzem, hogy terhes lennék, de egy hónapot nem bírnék ezzel a tudattal élni, úgyhogy veszek tesztet.
2013. ápr. 11. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Tulsagosan elvekonyitotta a mehnyalkahartyad, ezert nincs minek levalnia.

Ha kovetkezo honapban sem jon meg, menj orvoshoz. Nagy valoszinuseggel abba kell hagynod.

2013. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!