Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb védekezési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb védekezési eszköz?

Figyelt kérdés
Hát van egy 18 éves lány...már a 2. gyermekét vállalja el, mert azt mondta az elsőnél spirálja volt..mégis teherbe esett...a 2. meg fogamzásgátlót szedett és még is...17 éves lány vagyok 2 éve együtt vagyok a párommal, de mostmár úgy érezzük, hogy meg kellene történnie a dolognak, mert nagyon kívánjuk egymást :) Ha óvszerrel védekezünk akkor (lehet, hogy furán fog hangzani) de hány százalék esélye van annak, hogy teherbe esek? Mert úgy sem akarok járni, mint az a 18 éves csajszi..:/
2013. ápr. 11. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Flanel ing:D
2013. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"mert azt mondta az elsőnél spirálja volt..mégis teherbe esett...a 2. meg fogamzásgátlót szedett és még is..."


Ez csak duma. Nem kell bevenni. Szerintem lósz@rt sem védekezett.

Én az óvszert javaslom, használat előtt olvassátok el a használati utasítást, továbbá egy óvszert csak egyszer lehet használni, tehát ha a barátod beleélvezett, akkor ki kell dobni. Valamint vegyetek minőségi terméket Durex vagy Lifestyle.

Ha ezeket betartjátok akkor a teherbeesés esélye elenyésző, 1% alatt/év.

2013. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az ovszernek az ellenorzesevel 0% az eselye :))

ugy ertem... mielott felhuzza a parod engedjetek bele vizet.. abbol minden ki derul!! :)

2013. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha óvszerrel csináljátok majdnem biztos , hogy nem leszel terhes de ha még is kételyeid lennének akkor kérd meg a párodat , hogy miután vége van ne dobja ki az óvszert hanem töltse meg vízzel persze nem locsoló kannát kell belőle csinálni hanem mondjuk az óvszer felébe vizet töltesz . Ha nem jön ki belöle semmi akkor 100% , hogy nem vagy terhes viszont ha kicsit jukas akkor lehet h terhes leszel . Viszont lehet kapni aktus utáni fogamzásgátlót amit 5 perc alatt meg lehet kapni receptre felírja az orvos csak egy kis gond van vele , hogy drága kb 5-6 ezer ft :/ de lényeg ha még is észre veszitek h lyukas az óvszer akkor ilyen gyógyszer lehet kérni a nőgyógyászaton akár 3 nappal az aktus után is hatásosan működhet ez a gyógyszer .De nem akarlak megijeszteni de ha jó óvszert vesztek akkor nagyon kicsi az esélye annak h terhes legyél főleg ha megnézed utána amit már az előbb leírtam . Én a párommal Durex óvszert használok .
2013. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"mielott felhuzza a parod engedjetek bele vizet.. "


IDIÓTA!

Na ezt ne csináld kérdező, mert így fog aktus közben kilyukadni...

2013. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Igen én is nagyot néztem, hogy aktus előtt öntsünk bele vizet? xdd de az tényleg jó ellenőrzés lehet, hogy szex után teszünk bele vizet, és, ha nem folyik ki akk minden rendben :) Köszi mégegyszer! :)
2013. ápr. 11. 14:57
 7/8 anonim ***** válasza:

14:50


+1


megnézném hogy ha tele engedte vízzel, utána hogy fogja felhúzni...

2013. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy nagyobb biztonságba érzed magad, kérd meg, hogy első alkalommal ne élvezzen beléd, akkor lehet jobban el tudod majd engedni magad. Ez csak egy tipp. :)

Én is az óvszert javaslom, még semmiképp ne bombázd a szervezeted fogamzásgátlóval.

Mellékesen jegyzem meg, hogy a spirál nagyon nem jó fogamzásgátlási mód, rengeteg ismerősnek lett mellette gyereke, nem megbízható. De fiataloknak nem is szokták javasolni, csak azoknak, akik már szültek.

2013. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!