Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vírusos megbetegedés, belezava...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vírusos megbetegedés, belezavarhat a fogamzásgátlásba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Április elseje körül kezdődött a hasmenéses betegségem ami jó pár napig tartott! Mistral nevű gyógyszert szedek December óta! Április 4-én vettem be az utolsó szemet az adott levélből! Ápr. 7.-re meg kellett volna jönnie! Mindig napra pontosan megjött eddig! Szóval még volt jó pár szem a levélben, mikor javában hasmenésem volt napokig szinte egész nap. Tegnap csináltunk egy tesztet a párommal. Mert ha jönne a baba nagyon örülnénk. Bár még vártunk volna vele. Én 22 éves vagyok , ő pedig 27. De a teszt negatív lett! X-epil márkájú teszt volt. A DM-ben vettem. Ma 5 napja hogy késik! Nem tudom mi lehet! Lehet túl korán teszteltem? De az a kétes állapot már kikészít! :/ Valaki tudna esetleg segíteni?

2013. ápr. 12. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
5 napos késésnél már fel kéne keresni egy orvost.
2013. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom! De a háziorvostól kell ugye beutalót kérnem, hogy vért vehessenek. A háziorvos a nagynénjém, az asszisztense pedig a párom kereszt anyja! :/ S ameddig nem tudom mi lehet, addig nem szeretném, hogy a családban menjen a pletyka! Lehet kívülállóként furcsa ezt így olvasni, de nagyon nehéz helyzetben vagyok! :(
2013. ápr. 13. 10:39
 3/9 anonim ***** válasza:
hát kérj a nődokidtól
2013. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már voltam nőgyógyászaton! Nem talált semmit! 3 hét múlva kell visszamennem. :/ Azóta se jött meg. Már 10 napja!
2013. ápr. 17. 11:18
 5/9 A kérdező kommentje:
2 óránként pisilni járok. Fáj a derekam, fáj a mellem. Alhasi szúrások vannak időnként. Nem tudom hogy bírom a 3 hetet a dokiig!!!!! :/ Lehet az ultrahang azért nem mutatott semmit , mert korai még? Számolgattam a naptárban! Húsvét körül volt a hasmenéses nyavajám! Így április 15.-én a doki ha nem látott semmit az még korai is lehet????
2013. ápr. 17. 16:10
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor meg miért nem mondod a dokinak a telefonban,hogy sürgős lenne, suvasszon be egyik napra! csak nem hagyna így...
2013. ápr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már 18 napja késik, voltam dokinál, de még az UH nem mutatott semmit. Ma újra csináltam tesztet és lett egy halvány csíkom ! :) Május 6.án kell mennem ultrahangra, azt mondta addigra már tuti látni fogjuk! :) Pont a névnapomon! :)) Egyre jobban örülök! Csak a folytonos émelygésnek nem! :)
2013. ápr. 25. 10:24
 8/9 A kérdező kommentje:
Valaki tudna adni tanácsot? 6-a helyett 9-én kell mennem dokihoz elnéztem! De 5-én megjött! Rendesen görcsöltem meg minden! :( Ma egy nagyobb darab alvadtvér is volt a tamponon! Most terhes voltam , vagy mi van velem? :( :( Egész áprilisban kimaradt a vérzésem fogamzásgátló mellett! De mikor nem jött meg, már nem kezdtem el szedni az új levél gyógyszert! És ha mégsem voltam terhes akkor most majd az lehetek, mivel már jó néhány hete nem vagyok védve! De nagyon meglepődtem 5-én, mert UH volt április 15-én akkor nem látott semmit! 3 tesztet is csináltam de negatív lett ( Gabriel) az összes! :/ Akkor a vérzésem hova tűnt egy hónapra? És miért volt minden tünet meg ami a terhesség korai szakaszában jelentkezik? A Melleim szét akarnak durranni már egy hónapja! A sok pisi... és a derekam! Halvány kékes erek a melleimen. 2 nap múlva megyek dokihoz, de már nem bírom!!!!!!!!!!
2013. máj. 7. 13:02
 9/9 anonim ***** válasza:
azonnal dokihoz. kb mekkora volt a vérdarab??
2013. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!