Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bélcsavarodás lehetséges?

Bélcsavarodás lehetséges?

Figyelt kérdés

Nos úgy kezdödött ez az egész már egy és fél hete nem voltam a Wc-n.


Illetve tegnap elött vettem be egy hashajtott és azután rá 2 órájára már rohantam ki a wc re hasmenéssel de ugye ez nem természetes széklet ürités,nem szedhetek mindig hashajtot.


Sokaktol halottam hogy a hosszú idejü székrekedés lehet a bélcsavarodás tüneteinek az egyike.


Ez valójában igaz? Mi a tünetei ennek a betegségnek?

Nagy bajom lehet hogy ha nem megyek el doktorhoz?


Táplálkozni egyébként rendesen eszek.



2013. márc. 3. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

óó, ha bélcsavarodásod lenne, már rég a földön fentrengenél és nem mellesleg bérelzáródás miatt a szádon szarnál...


nemtudom mi bajod lehet, de ha valamit beteszel egy csőbe, és az alján nem jön ki, ott valami gázos... orvos, orvos, orvos!!!

2013. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül hirdetik, hogy akinek ilyen gondja van, igyon meg egy normaflort, vagy naponta egy kefírt, vagy joghurtot. De vannak olyan kaják is, amik segítenek. Keress rá a neten. A bélcsavarodás meg valóban olyan fájdalmas, hogy te nem írkodnál itt semmit, hanem fetrengenél a földön.



"Táplálkozni egyébként rendesen eszek."


Na látod, pont ez az, ami nem igaz. Csak száraz kaját eszel azárt nem megy nyomi...

2013. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!