Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetek így? -óvszerre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek így? -óvszerrel szeretkezünk de lovagló pózban mindig kifolyik az anyag (én csak így tudok elmenni és ha elmegyek akkor ő is "jön") A gumigyűrű részénél alul kifolyik mert szerintem hirtelen összemegy a férfiasság.

Figyelt kérdés
Vajon kerülhet-e belém olyan spermium amit nem érint levegő? 7 évig szedtem a fogamzásgátlót és most szünetelek ezzel 1 hónapja. De már ha becsúszik a gyermek annak is örülnék csak a gyógyszer utóhatása miatt aggódom egy kicsit.A válaszokat előre is köszönöm!
2009. szept. 23. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
azonnal vegyétek ki ha elélvezett meg esetleg keressetek kisebb gumit. az is lehet hogy nem szorítjátok ki a spermazsákból a levegőt rendesen mikor felteszitek, erre nagyon oda kell figyelni. szerintem ezek közül valamelyik orvosolni fogja a problémát.
2009. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Állítólag fogamzásgátló abbahagyásától számított legalább 3hónapig ürül ki a szervezetedből...tehát "elméletileg" nem eshetnél teherbe...de hát ez ugye bár nem 100%...amúgy ne csak felőled jöhessen a baba, ha minden okés és párod is szeretné, csak akkor l1etek felelőtlenek...1ébként csatlakozom a továbbiakban az előttem szóló véleményéhez...kisebb gumi és ne menjen beléd...
2009. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!:-)
2009. szept. 25. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 3 hónapig ürül a fogamzásgátló szöveg egy nagy marhaság. Nehogy már bedölj neki! A fogamzásgátló azonnal ürül, mármint 1-2 nap. Teherbeeshetsz, hiszen szüneteltetni is azért kell óvatosan, mert olyankor szoktak becsúszni a babák. Azért szokták mondani, hogy várni kell az abbahagyás után, hogy helyreálljon a szervezeted. De a fogamzásgátló fő funkciója szempontjából már nem dolgozik benned.
2009. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!:-)
2009. szept. 28. 09:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért ÁLLÍTÓLAG... ;)
2009. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hm. Elvileg a spermazsákban kéne maradnia. Jól veszitek fel, az biztos?...
2015. júl. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!