Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszerből nem "folyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszerből nem "folyik vissza" a sperma a farkamba?

Figyelt kérdés
Kicsit nyers fogalmazás, tehát ejakuálás közben amikor a sperma az óvszer elejébe folyik, akkor nem kicsi-e az a hely neki? Csak mert ha "sok" jön, akkor nem folyik visssza, ha nem is folyik, akkor nem sűrösödik be? remélem értitek, mert most így ezt kb így tudtam el magyarázni :D előre is köszönöm az ÉRTELMES VÁLASZOKAT!

2013. ápr. 15. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
nem.
2013. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes választ értelmes kérdésre lehet adni. Ez pedig nem ilyen.
2013. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
amikor úszol befolyik a víz a farkadba?
2013. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy én most milyen jót röhögtem. Írjatok még sok választ, ezt a kérdést lementem magamnak.
2013. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de az óvszer erősebb mint a víz (rugalmasabb), így kb olyan mintha a kezemet tartanám a farkaaam előtt amikor ejakuálokk.
2013. ápr. 16. 10:29
 6/7 anonim ***** válasza:
hülye vagy, mint a segg, még ahhoz is, hogy dugjál, hagyjad a pcsába
2013. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jézus ember azért gondolkodni is kéne néha... De most komoly, hogy lehet valaki ennyire hülye, hogy egy ilyen kérdést feltegyen?
2013. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!