Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy röpke kérdés ami foglalkoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy röpke kérdés ami foglalkoztat, természetes jelenség ez?

Figyelt kérdés
Hét év után leálltam a fogamzásgátlóval és fáj a petefészkem.Ez mi? (óvszerrel védekezünk tehát terhes biztosan nem vagyok)Köszi a válaszokat előre is!
2009. szept. 24. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ mikor álltál le vele. ha mostanában, akkor sztem "normális" mivel éppen helyreáll a hormonháztartásod
2009. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 hónapja.Köszi a választ,akkor ez a normális.
2009. szept. 24. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem semmiképpen sem normális a petefészekfájdalom, ha huzamosabb ideig fáj (hetekig) akkor menj vele orvoshoz.
2009. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak 2 napon keresztül fájt de akkor nagyon..
2009. szept. 24. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
aki abbahagyja a tablettaszedést annak nagy százaléka érez petefészektájéki nyomást, mivel a hormonok ott termelődnek. eddig a foggátló állította a hormonjaidat, azzal vitted be őket, most abbahagytad így a petefészked vette át az uralmat, és normalizálódik a hormonszinted a te természetes szintedre
2009. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:-)
2009. szept. 25. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!