Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nők, hölgyek: Fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hölgyek: Fogamzásgátló tabletta pro és kontra?

Figyelt kérdés
Jó? Nem jó? Mik az argumentumok? Elítélitek vagy nem? Ki van mellette, ki ellene és miért?

2013. ápr. 18. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Én soha sem szednék, az egészségügyi kockázatai miatt. Nem is szedtem, és senki nem is vesz rá soha, az biztos. Amíg csak lehet óvszer, abban bízok. Ezektől a tablettákól csak állandóan stresszben élnék, nehogy valami komolyabb mellékhatásuk legyen, ha nem is rögtön, de akár évek múltán. Nem szeretném és pont. Mérgezze más a szervezetét.


Azt mondjuk kicsit erősnek tartom, hogy "elítélendő" lenne. mindenki döntse el maga, bevállalja-e.

2013. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy egy isteni csodaszer, de nem is vagyok ellene. Nem régóta szedem, de évekig semmiképpen nem szeretném, mert csak jó lenne majd szülni is :) 22L
2013. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én szedtem, de abbahagytam. egyszer csak jött egy érzés, hogy nem akarom tovább szedni. igazán szuper érzés, hogy természetesen működöm, nem hormonnal szabályozom a testemet...

tény, hogy tartós kapcsolatban kényelmes, nem kell az óvszerrel bajlódni (illetve egyéjszakás kalandoknál is praktikus lehet, ha csak gyereket nem akarsz, nemibajt igen), de újra akkor sem szedném.

2013. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt mindenki döntse el maga szedi v nem N
2013. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az szimpatikus, hogy biztonságos és kényelmes. Én sajnos nem szedhetek, mert hajlamom van a trombózisra, de ha tehetném, biztosan tablettával védekeznék. Vagy injekcióval, az még kényelmesebb.

És persze a szexben is jó, hogy nem kell mindig a gumival vacakolni, hosszú kapcsolatban azért az elég idegesítő tud lenni.

2013. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Nagy az egészségügyi kockázata, habár ezt sosem reklámozzák. Vannak más fogamzásgátló szerek is. El nem ítélem, csak nem használnám.
2013. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!