Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer vagy tabletta? Pro...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer vagy tabletta? Pro kontra érveket szeretnék. Biztonság, kényelem, stb szempontjából. L

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 23:07
1 2 3
 1/21 nielindi ***** válasza:
25%

biztonságosabb a tabi, mert a gumi kiszakahat, bent maradhat...

ha hirtelen elkap a hév, nem használtok gumit, becsuszhat a baba, de ha szeded a tabit, akkor nem kell vacakolni a gumival.

2010. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Biztonság, kényelem = tabi. Az óvszerben sosem bíztam, kiszakad, lecsúszik, kiböki valami marha stb. Viszont, ha nem állandó a partner, akkor óvszer IS mindenképp, mert a tabi a betegségektől nem óv meg.
2010. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%

Óvszer: kényelmessége 10es skálán 3, védelme 8

Tabletta: kényelmessége 10, védelme 9,5. szóval egyértelmű.

15/F

2010. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont óvszerpárti vagyok!!!!!!!!
2010. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Állandó kapcsolatban élek.

Viszont tabi mellet becsúszhat úgy a baba, hogy észre sem veszem, mert továbbra is van vérzés nem? Vagy ez vmi Urbanlegenda?

2010. jún. 29. 23:13
 6/21 Timi: ) ***** válasza:
87%

én óvszerre szavazok,tabiról sok rosszat hallottam ha nem jól veszem be stb és a nővérem példáját felhozva meghízott nagyon tőle,azt mondta az doki neki előfordul... engem a gumi nem zavar,tabival paráznék,nem tudom miért,hm ki hogy szereti...

23/L

2010. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Igen, tabletta mellett is becsúszhat a baba, de óvszer mellett is történhet "baki".


"Az óvszerben sosem bíztam, kiszakad, lecsúszik, kiböki valami marha stb."


Az ilyen vélemények roppant károsak sajnos. Megértem a félelmeidet, ám a fenti veszélyek nem reálisak. Apró odafigyeléssel nem fordul elő hasonló.


100%-os védelem persze nincs, még gumi-tabletta kombó esetén sem.


A tablettának 9 és fél pontot adni 10-ből biztonságra nem vall komoly ismeretekre a témában.

2010. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%
Gyakorlatban nincs esélye annak, hogy becsúszik a baba, ha szeded a tabit, csak ha elfelejted, vagy ilyen antibiotikumok szedésénél gyengül a hatása. Nekem már 5 éve semmi bajom tőle, semmi sem változott, nem híztam, nem kívánom jobban vagy kevésbé a szexet. Ha jó tablettát ír fel a doki, akkor nem érzel mellékhatásokat. Ha közben teherbeesel de nem veszed észre és tovább szeded a mensid akkor sem fog megjönni, szóval észre lehet venni a terhességet, de ennek akkor van esélye, ha a szedéssel valamit elszúrsz.
2010. jún. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%
Előző vagyok megint és én írtam azt is, amire az előttem szóló azt írta, roppant káros vélemény. Kétszer szakad el az óvszer a volt barátomnál. :S A 72órás tabi után rohangálás nem kellemes. Én elég reális veszélynek érzem azóta.
2010. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elöttem szólóval. Én is már 2 és fél éve szedek tabit, el se hiztam, és semmi gondom nem akadt vele.Igaz több odafigyelést igényel, de ha a dokid jot ir fel semmi gáz nem történik.és nekem valahogy a gumi nem jön be, a barátomnak se.
2010. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!