Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem a Lindynette20-at...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem a Lindynette20-at szedni, letelt az első levél,7 napos szünetben megjött a vérzésem is. Holnap kell elkezdeni az új levelet, de tegnap kipróbáltuk óvszer nélkül a szexet, pont miután elmúlt a vérzésem. Van rá esély, hogy teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam (még ha nem is szedtem volna rendszeresen a gyógyszert) mentruáció után a teherbe esés szinte lehetetlen.
2008. jún. 14. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem vagy terhes, ha az előző hónapban rendesen szedted a gyógyszert!
2008. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól hallottad, szinte lehetetlen... szóval ne aggódj
2008. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még egy csak hónapnyit (21 db-t) szedtem be, de azt mindig percre pontosan. Tehát akkor ha mostantól is mindig rendszeresen beszedem, akkor a gyógyszermentes napokon is úgyanúgy védeni fog?!
2008. jún. 14. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, gyógyszermentes napokon is véd, ne aggódj :)
2008. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ! :)
2008. jún. 14. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!