Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ennyitől is terhes lehet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyitől is terhes lehet a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőm 20 s még szűz. A tegnap pettingeltünk s 1x a farkam hozzásimitottam a puncijához és véletlenül elélveztem.Vagyis amikor éreztem h jön akkor elvettem a puncijától a farkam , de azt hiszem h mégis ment a puncijára 1-2 csepp :( (De nem raktam be ...)S félek h ettől is terhes lehet. Lehet e ettől esetleg terhes? mennyi % esély van rá h bekerül a puncijába az ondó s terhes lesz?
2009. szept. 26. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is csinálta már egyszer egy "barátom" ezt nekem. Mondtam, h nem akarom a szexet. erre ezt csinálta, és nem figyelt...utána 2-3 hónapig alig ettem, ha mégis terhes lennék, akkor elvetéljek, dohányoztam folyamatosan, és persze szakítottam vele...kicsi az esély, h terhes lehet, sztem teljesen minimális, de én akkoris kurv-ra meg voltam ijedve, hogy mivan ha mégis. Miért nem tudsz figyelni?? nem te leszel terhes, ha becsuszik valami...
2009. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, kicsi az esélye, ha csak rá ment, ne parázz.biztos letöröltétek, vagy mostátok utána, nekem sokszor volt már ilyen, sose volt baj. 24\L
2009. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Kedves kérdező...nem ijesztgetés,de attól hogy másnak még mákja volt nem azt jelenti neked is az lesz.Remélem nem lesz,és a későbbiekben ezekből tanulva majd odafigyeltek.


Drága édes első válaszoló!Remélem sejted az elvetéléses elméletedről mi a véleményem...

2009. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kívül ment rá és nem "vittétek be" kézzel, vagy törölgetéssel, bárhogy, akkor szinte 0 az esély. Azért ne bízzátok el magatokat és te máskor sokkal jobban figyelj, mert más beszélni egy nem kívánt terhességről és egészen más, amikor a ti tesztetek lesz pozitív. Óriási felelősség!
2009. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi az esélye, de ilyet ne játsszatok. Akkor dugja majd oda, ha védekeztek is. Addig egyszerre NE vetkőzzetek le, ha ennyi önuralma van (amúgy a fiúk többségének nincs több, mert ez nem igazán akarattól függ, ez nem egyedi eset).
2009. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem,csak a 12-16 évesek hülyék bioszból. Most látom,hogy 20 évesek is. Csak akkor eshet teherbe ha a sperma bekerül a hüvelyébe, lehetőleg minél mélyebbre, és még akkor sem 100,hogy sikerül. A spermium a levegőn elpusztul hamar. Másrészt a puncijáról nem tud felmászni. Istenem..az ilyen miért szexel? Én már 12 évesen magyaráztam az öltözőbe a többi lánynak, hogy születik a baba. Te meg 20 évesen itt tartasz? Hol voltál órán?!
2009. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Kedves második, nem kéne beszólni, én így gondolom, miért is kell felfesteni az ördögöt a falra? Te nem voltál fiatal? Nem csináltál véletlenül hülyeséget, vagy amit megbántál? Különben meg rájött ő magától is hogy meggondolatlan volt.Különben meg igazam van, ha nem hatol belé, nem lesz terhes, biológia, rééééémlik???? F.O.

Az első voltam

2009. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte teljesen kizárt!!!!
2009. szept. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Az esély 0%!A spermiumok nem tudnak bejutni oda! Nyugi,tuti,hogy nem eshetett teherbe!
2009. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!