Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vélemények/tapasztalatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kata091 kérdése:

Vélemények/tapasztalatok a Velgyn fogamzásgátló használatával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász - elbeszélgetés alapján - ezt írta fel nekem. Örülnék, ha valaki szedi, megosztaná velem hogy tapasztalt-e mellékhatásokat. Köszönöm!

2013. ápr. 27. 08:29
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:

Sziasztok! FONTOS!

Én 3 hónapja szedem a velgyn fogamzásgátlót(tapasztalatokat illetően jóval többet sírok az átlagnál de először szedek fogamzásgátlót így számítottam erre, egyébként más problémám nem volt), ma mentem vissza újabb leveleket íratni. Akivel beszéltem nem tudom doktornő volt-e vagy "csak" az adminisztrációt intézte, minden estre az volt hozzám az első kérdése; "Ezt ugyan ki írta fel önnek?". Hát ezen már nagyot néztem .. aztán azt mondta nekem hogy ezt a gyógyszert visszavonták, azt nem mondta miért de gondoltam rákeresek neten. semmit nem találtam.. tud valaki valamit csak mert ez nem túl bíztató. Főleg h ismét felírta nekem és azt mondta, hogy ha van a gyógyszertárban majd ezt kapok, ha nincs akkor meg majd valami hasonló alkotóanyagokból álló tabit adnak ott nekem. Hát ezek után hogy szedjem ha van is? Kérem aki tud bármit is erről mihamarabb írjon! Köszönöm

2014. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim válasza:

Sziasztok! én 4 napja szedem ezt a fogamzásgátlót. Előtte soha semmit. Mióta szedem minden reggel fejfájásra èbredek és annyira fáj, hogy fejfàjás csillapitó nélkül ki se bírom a napot. Rendben, hogy van ilyen mellékhatása, de most már minden nap ez lesz? A másik dolog amitől félek, az agyvérzés, mert nagyon írja a betegtájékoztató a trombuskeltő hatását.

(nem baba miatt kaptam, hanem erős menstruációs görcsökre)


Még alig kezdtem el. Leálljak vele? Vagy menjek vissza az orvoshoz?

2014. máj. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
Sziasztok! Én 2 hónapja szedem ezt a fogamzásgátlót,és nekem 2 hete hihetetlenül fájnak a melleim, nem érzem h a szervezetem teljesen elfogadná.Az első hónapban meg még volt egy kis köztes vérzésem de azt mondta doki hogy az nornális.De én következő hónapban megyek dokihoz mást kiirattatni !
2014. máj. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
32-es válaszoló, mindenképp menj vissza a dokihoz majd. valószínűleg csak a következő hónapra kapsz majd mást, nem szokták abbahagyatni a tabletta szedését amíg nem üres a levél, szóval te se hagyd abba csak ha a dokid mondja. mindenkinek más a hormonháztartása úgyhogy lehet neked nem ez válik be, ez az egy hónap a "próbaidő". de ettől függetlenül még egyszer mondom szerintem menj vissza a dokidhoz.
2014. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:
Én már beszedtem belőle az első havi adagot, minden rendben volt a menstruációmmal, megjött időben és a vérzés is normális volt. Az átállási hónapban kicsit hisztis voltam, meg előfordult néha hányinger, de alapvetően ma már semmi mellékhatást nem veszek észre magamon és a libidómat sem tette tönkre, meg vagyok vele teljesen elégedve :D
2014. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
Én már 3 hónapja szedem ezt a fogamzásgátlót és semmi problémám vele. Sőt, mióta ezt szedem a libidóm újra visszatért. Ez előtt 6 hónapi Reziat szedtem, de teljesen elvette a libidómat, és rengeteget híztam tőle. A Velgyn óta sikerült fogynom, és a párom is elégedett végre.:)
2015. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:

Tudom, már nem aktuális ez a kérdés, de írok azért, hátha valaki még rákeres egyszer, és annak hasznos lesz a válasz :)

Nekem tökéletesen bevált ez a tabletta, semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam nála, hízni sem híztam. Részben nekem is az erős menstruációs görcsök miatt kellett, amik teljesen megszűntek, pedig ajaj, én még hánytam is, annyira görcsöltem. Szóval szuper. :)

2015. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
Sziasztok!Elég régi a rovat, de hátha vki ránéz! MÁR hosszú ideje fogamzásgátlót szedek, most az orvosom azt tanácsolta váltsunk, és a Velgyn-t írta fel! Én semmi mellékhatást nem tapasztaltam! Ma veszem be az utolsó fehér tabit, és még nem jött meg! Azt szeretném kérdezni, h kinek h szokott megjönni, hanyadik fehér tabletta beszedése után várható a menzesz?? Előre is köszi, ha vki reagál!
2016. máj. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem olyan gondom van,hogy ma kellene bevennem az első levél utolsó szem gyógyszert de nincs meg valahogy elvesztettem! :O ilyenkor mi a teendő? ma jön meg valószínűle a vérzésem mert már barnázom!

2016. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
Én is ezt a gyógyszert szedem, nekem be vállt! Semmi mellékhatásom nem lett :) én ajánlom csak.
2016. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!