Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van egy jó nagy problémám....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy jó nagy problémám. Antibiotikum+fogamzásgátló+gumi nélkül szex, de nem ment el, + elfelejtett bogyó bevétele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

azon kivül h ássam el magam v akasszam fel v ... igen jó nagy hülye vagyok, magamtól is rájöttem szóval aki csak ennyit akar, légyszi kiméljen...


szóval: antibiotikum kb 23-24.e óta a fogamzásgátlót 4. honapja szedem eddig mindig sikerült jól, soha nem felejtettem el... azt 22.én kezdtem, de gyengiti a hatását szóval nagggggyonjó. szomabt este(26.án) elfelejtettem bevenni este, hejette hajnali fél 4 kor jutott eszembe és bevettem. vasárnap (27.én) reggel akcióztunk, de nem ment el.kb csak elkezdtük, aztán eszembejutottak a dolgok és befejeztük.(volt v 5 perc a dolog) tegnap este ismét voltam olyan *** h elfelejtettem bevenni, azt ma vettem be fél 9 körül. természetesen az antibiotikumot se szedem már v 2 napja mert azt is elfelejtettem. most akkor mi legyen? várjak 10 napig a terhességi tesztel? v micsináljak? (szexelni azt nem fogok, elvette a kedvem egy darabig)

nemtom, 3 havi adagot beszedtem ugy h soha nem volt egy ien késésem se, max 1 óra de az semmi... telefonom be van állitva, h emlékeztessen, de méis vagyok olyaan hülye...

valaki segitsen, ha esetleg volt már valakivel ien, irja meg mi lett... elöre is köszii:S


2009. szept. 28. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
tegnap reggeli miatt még vehetsz be 72órásat,nagyon nem árthat,hátha...
2009. szept. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és azt hogy kell? nem nagyon értek ehez...

meg árban mennyi? mert most nagyon nem állok jól se én se ö... ohh b*sszus... kb akkor mennyi az esély rá hogy most terhes vok?

2009. szept. 28. 09:04
 3/5 anonim ***** válasza:
hat sztem fogamzasgatrlo mellé ne vegyen be 72 orasat. de sztem hivj fel egy tiniambulanciat, és kérdezd meg. vagy menj el orvoshoz. minden esetre a tovabbiakban probald meg időben bevenni. amugy mennyi késés volt, mind 2 alkalommal 12 oran tul?
2009. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

elsö alkalom nem volt 6 óra, másodiknál meg nem volt 12 óra (kb 9 lehetett...) én is azon gondolkoztam h fogamzásgátlóra jó e, mert hát az is hormonháztartást boritott, hát még ha két félét veszek be...

nemtom, van egy ojan érzésem h nem lesz baj, de az eszem meg nem azon jár...

a bogyót meg innentöl nagyon figyelem...

2009. szept. 28. 09:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Isten ments fogigátló mellé 72 órásat bevenni. annyit tehetsz hogy majd tesztelsz egyet az utolsó parás aktus után 14 nappal.
2009. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!