Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszerrel védekezők! Ha van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerrel védekezők! Ha van egy kis időtök és kedvetek, akkor írjátok már le, hogy milyen óvszert használtok és miért? Továbbá a lyukas, szakadós tapasztalatokat is, márkát és használatot (pl. túl száraz, túl heves) feltüntetve. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 23:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Durex Elite. Legjobb. Eddig még sosem szakadt, pedig elhasználtunk jó párat.
2013. máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mi a rossmannos márkát. azt hiszem preventivo. 12-es kiszerelés, nem túl drága, és még egyszer sem szakadt ki nálunk. több féle is van :)
2013. máj. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 szelesoldier ***** válasza:

Szia

Masculant próbáld ki. Soha egy sem szakadt még ki. Német márka, nagy kiszerelés (10) és olcsó (700-800 Ft, típusonként változó és boltonként is) mert nincs agyonreklámozva mint a Durex és a többi. Azok is tök jók csak a reklámok miatt drágábbak és valamiért 6-osnál nagyobb kiszerelés nincs, legalább is én nem találkoztam.

2013. máj. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 szelesoldier ***** válasza:
Ja igen a rossmannos is jó, a márkanév stimmel, és az kiszerelésben is üti a Masculant :D
2013. máj. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Rako-t használtam régebben, míg a párom nem kezdett el használni foggátlót, egy szakadás volt, 7 ezer forintomba fájt :D az ultravékonyuk k*rva jó :D
2013. máj. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Durex ultra thin, barátom is imádja, LEGJOBB!!!
2013. máj. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért írhatnak még az emberkék. ^^
2013. máj. 4. 12:32
 8/15 anonim válasza:
100%
Nálunk a durex extra safe kiszakadt szal nekem nem jött be ..
2013. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A rossmannos 12-es tényleg jó. Nálam még sosem szakadt ki, meg árban is egész jó.
2013. máj. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha szakszerűen van felhúzva, le van írva egyébként a gyengébbek kedvéért, hogy hogy kell,akkor a legócskább minőségű gumi se szakadhatna ki. Én lifestyles ultra thint használok eddig csak jót tudok mondani róla. Masculant már több ismerősöm is mondta, hogy kiszakadt, azt nem ajánlom.
2013. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!