Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszerrel védekezők! Ha van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerrel védekezők! Ha van egy kis időtök és kedvetek, akkor írjátok már le, hogy milyen óvszert használtok és miért? Továbbá a lyukas, szakadós tapasztalatokat is, márkát és használatot (pl. túl száraz, túl heves) feltüntetve. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 23:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

masculant haszbáltunk eleinte, de az sokszor lecsúszott

majd sokáig primerost, de az meg szorította a barátomat

most meg durex ultra thin-t használunk, eddig ez a legjobb. nem csúszik le, nem szorít, és vékony is


soha egyik sem szakadt ki

2013. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Durex. Azon belül már elég sokat kipróbáltam, de igazából nincs kedvencem. Én kerülöm, az ien "extra vékony" fajtákat, mert volt, hogy egy sima kiszakadt szex közben és a barátnőmben élveztem el.
2013. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lifestyles Ultra Safe (fehér dobozos, spermicides), 15 év alatt soha egy sem szakadt (igazából más sem, úgy, mint LS Ultrathin).
2013. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

az óvszer, ha kiszakad, akkor 99%, hogy azért, mert képtelenek egyesek normálisan felhelyezni vagy mert a csaj nem elég nedves

mi elég hevesen szoktuk csinálni, volt már, hogy az ágy deszkája repedt alattunk, de soha nem szakadt ki egy sem, semmilyen fajta gumi, az ultra thin sem egyikből se, egyetlen egyszer sem

szóval nekem ne merészeljék azt mondani egyesek, hogy ez meg az az óvszer nem jó, meg a vékonyak nem megbízhatóak, mert ilyen nincsen ...

az, hogy 40 év alatt találkozol egy hibás gumival az még talán belefér

de ugyan kérlek, vedd már ki a gumit, bonts ki a zacsiból és kezdd el feszegetni huzigálni, NEM FOG ELSZAKADNI


bármelyik gumi jó, csak olyanoknak nem kell szexelni, akiknek még a s*ggükön a tojáshéj ..

2013. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#14


Én is tudom hogyan kell használni, szimplán csak érdeklődtem. :D


Köszönöm a válaszokat.

2013. máj. 10. 01:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!