Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kedztem el cypromix...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kedztem el cypromix tabit szedni, és hétfőn amikor barnám volt akkor bevettem egyet, majd következő nap is, nem jött meg a vérzés csak barnám volt, utána nem vettem be tabit, viszont ma reggel pedig megjött. Most mitcsináljak? Bevegyek vagy ne?

Figyelt kérdés
jólenne ha hétfőre már védett lennék mert 2évesek leszünk és egy nagyon drága, puccos szállodába megyünk, és jolenne ha.. értitek:)
2013. máj. 4. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem leszel hétfőig védett. Ez 100%. Legalább 1 hétig kell rendszeresen szedni a fogamzásgátlót, de a nőgyógyász inkább 1 hónap rendszeres szedést szokott javasolni. Nem 2 napot?! Szerintem kezdd el normálisan beszedni a maradék tablettákat, de hétfőn mindenképpen védekezzetek (óvszerrel, vagy valami mással).
2013. máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. máj. 4. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!