Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtassam meg a barátnőmet?

Figyelt kérdés

egész nap sír és szomorú:(sajnos otthoni gondjai vannak:(

F


2010. aug. 27. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesség, vidd el valahova, akár csak sétálni vagy hozzád, tv-zzetek, beszélgessetek, legyél neki olyan, mint egy barát. Én konkrétan utáltam, mikor szomorú voltam és a barátom azzal akart megvigasztalni, hogy szexeljünk..hát nagyon boldog voltam, tényleg. Ölelésre lett volna szükségem, egy jó beszélgetésre, nem nyomulásra.
2010. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

de szemetek vagytok!azért ez gáz ilyen helyzetben is poénkodtok....

am bántják,vagy más?esetleg betegség miatt??? ilyenkor egy megértő segítőkész pár kell!kérd meg beszéljen rolla,és közben karold át,ezzel érzi,hogy ott vagy.hidd el egész jól hat.jó ha kibeszéli.simogasd a hátát,érezze a törődést,sajnos így a gond forrása nélkül nehéz jó módszert mondani :S Ha bántják akkor terminátorként mennék be hozzájuk,és rendet raknék!! de lehetnél közlékenyebb.Esetleg írhatsz privátot ha nem sikerül.Sajnos nekem is voltak ilyen problémáim,meg a volt barátnőmnek is.. szóval tudom milyen :(


F/17

2010. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Foorty ***** válasza:
Szerintem az a gáz, hogy valaki ilyenért is egy internetes oldalra fordul segítségért! Lassan már odajutunk, hogy feljön ide megkérdezni, hogy mit tegyen ha pl éhes.... de nézőpont kérdése...
2010. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cseréld le egy jó családból származó lányra,ez a legegyszerűbb!Ha meg ehhez nincs kedved,de van elég lóvéd,meg lakásod,akkor szakítsd ki abból a környezetből.
2010. okt. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!