Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex közben sokszor más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben sokszor más ismerőseimre gondolog, akikkel szexelnék. Sűrűn előfordul. Szeretem a barátnőmet.26/f vagyok. Ez beteges?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Anyád sokat csuklik olyankor, mi?


Ba dum tss!

2013. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És olyan emberekre gondolsz, akik nem jönnek be és nem tudsz elmenni így? Vagy ez mitől fogamzásgátlás téma? :P

Nem beteges szerintem, viszont én anno olyankor gondoltam másra szex közben, mikor untam a dolgot... fel kell pezsdíteni, mert ez nem sok jóhoz vezet...

21L

2013. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan nőkre gondolok, akikkel szeretnék, mert jó elképzelni, mintha velükcsinálnám..
2013. máj. 7. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen gondoltam...

De ez akkor is azt jelenti, hogy unod azt, akivel éppen vagy, vagy ha nem is konkrétan őt, akkor azt ahogy csináljátok... ezen változtass ha tudsz, mert nálam ez a kapcsolatom vége felé jelentkezett, szóval nem sok jót jelent az ilyesmi.

Előbb utóbb tényleg mással akarsz majd lenni és vagy megcsalod vagy elhagyod.

2013. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
Ez sajnos teljesen normális.
2013. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!