Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kivel mentél el először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel mentél el először nőgyógyászhoz? Megbeszélted otthon hogy tablettát szeretnél felíratni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
anyukámmal, senkivel,senkinek semmi köze hozzá ha csak nem tudod fizetni
2013. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Anyukámmal és apukámmal. Apám azért kellett a dologhoz, mert ő vezetett (másik városba mentem):D

Nem szedek tablettát, nem is szedtem, de ha annyira akartam volna, megbeszéltem volna anyukámmal. Végül is úgy is ő adta volna rá a pénzt, csak illik tudnia róla.

2013. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyedül, nem beszéltem meg velük, utólag elmondtam. 18+ voltam mikor tabit írattam fel.
2013. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a városba az anyuval mentem, de ő is intézte a dolgát és énis. Tudott róla, hogy tabit akarok íratni, de én fizetem.
2013. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én anyámmal ilyeneket nem beszéltem meg. Soha nem érdeklődik felőlem, lesz*rja mi van velem, úgyhogy elmentem egyedül és írattam fel tabit, arról sem tud. És ha rajtam múlik nem is fogja megtudni.


19/L

2013. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátommal és anyukámmal. Anyum ugye fizetett, de nem jött be velem az orvoshoz ő sem és barátom sem. Kint vártak a váróban. A nőgyógyászt egyébként ismerjük, anyukám régóta hozzá jár. Szóval jobb így menni, hogy előre tudom hogy egy kedves és beszédes dokihoz megyek. Nálunk úgy volt, hogy barátommal megbeszéltem hogy inkább tablettát szednék. Aztán szóltam anyumnak hogy szeretnék feliratni. Nem volt kínos, mikor összejöttem barátommal elmondta hogy ha kell bármi ilyen, akkor szóljak neki és segít. Másnap fel is hívta a dokit és 1 hét múlva adott időpontot. (Magánrendelője van).
2014. aug. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!