Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az lehetséges hogy Pestre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges hogy Pestre menjek nőgyógyászhoz ha nem ott lakom? (nem magánrendelőbe)

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet de nem vagyok egy tapasztalt. Nőgyógyászhoz nincs az ember bejelentve mint mondjuk egy háziorvos. Vagy igen? :D Mert ha nincs akkor nyugodtan mehetsz.
2013. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magánpraxissal rendelkező budapesti orvos rendelésére mehetsz akár New York-ból is. :) Felhívod, egyeztettek egy időpontot és ennyi:)
2013. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha csak vizsgálatra szeretnél menni, akkor az lehetséges, viszont ha fogamzásgátlót szeretnél felíratni, akkor nem ad neked receptet. Anno én is bogyót akartam íratni és elküldött, hogy mit keresek ott, mert nincs pesti lakcímem. Gondolom a magánrendeléssel más a helyzet.
2013. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem vegyesek a tapasztalataim. A kőbányai egészségházban fogadnak lakcím nélkül is (én ott vagyok albérletben), ide kb. egy héttel előre kapsz időpontot. Időpont nélkül is lehet menni, de akkor számítani kell akár 2-3 órás várakozásra is, mert az időpontosokat előre sorolják. Amúgy időponttal tényleg 15 perc alatt végezni lehet és korrektek, időpont nélkül már többet bunkóznak az emberrel... Zuglói rendelőbe viszont csak időpontra lehet menni, anélkül csak "vészhelyzetben" fogadnak, és időpontot csak akkor adnak, ha van lakcímed, szóval Zugló esélytelen, bár az orvosok és az egész rendelő meg minden sokkal jobb. Ezeken kívül csak magánorvossal van tapasztalatom, én Lintner Balázst ajánlom, a Váci úton rendel elég puccos környéken, viszont korrekt áron dolgozik és tökéletesen korrektül kezeli a beteget is, emberi módon szól hozzád. Sima tabbletta-felírástól kezdve a nőgyógyászati onkológiáig minden problémával lehet hozzá fordulni, csak ajánlani tudom. [link]
2013. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Más szakorvosi rendeléssel kapcsolatban nekem is az a tapasztalatom, hogy megmondod, hogy itt vagy albérletben, és már meg is van oldva a kérdés. A főbérlő nem jelent be, mert akkor adóznia kéne, stb, lehet mesélgetni! :D Remélem sikerrel jársz!!! :)
2013. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyre szigorúbban veszik a területi ellátást, mert nagyon nincs pénz az eü-ben (ami van, azt meg jobban is fel lehetne használni...).

Tegyél egy próbát, de valószínűbb, hogy nem látnak el.

2013. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és tanácsokat. és a SOTE I.sz. nőgyógyászatira szeretnék menni. esetleg tapasztalatok? Dr. Kovács Eszterről mit tudtok?
2013. máj. 24. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!