Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félelem, ti voltatok így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazsola888 kérdése:

Félelem, ti voltatok így?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja kezdtünk szexuális életet élni a barátommal. Mindig védekezünk óvszerrel, nagyon figyelmesek vagyunk! Van nálunk mindig sürősségifogamzásgátló is. Mindig minden tökéletes, kivéve egy valamit. Mindig nagyon feszengek sex előtt, hogy kiszakad az óvszer. Nemtudom ti voltatoke így. Hogy küzdhetném le ezt a félelmem?
2013. máj. 14. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat: Nekem 7 év alatt egyetlen egy óvszer sem szakadt ki.

Nem lesz baj. Ha meg véletlen mégis kiszakad, akkor ott az esemény utáni tabletta.

2013. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne feszeng, nem szakad ki! igazából akinél kiszakadt, fogalmam sincs, hogy csinálta :D teszek is fel egy ilyen kérdést, én ugyanis nem értem ezt a dolgot. ne félj, nem szakad ki, és ha mégis, ott a gyogyi :))
2013. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Rajtam szakadt már ki gumi, ráadásul péntek éjjel, mikor minden zárva volt... Végülis vasárnap délutánra sikerült beszerezni a sűrgősségit.
2013. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Félsz, hogy kiszakad. Hogy küzdhetnéd le? Idővel és tapasztalattal. (100% ban hasznos válaszokat adok)
2013. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az előttem lévő válaszadó egy született idióta.
2013. máj. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat!:) Remélem idővel majd sikerül...
2013. máj. 15. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!