Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor van az a bizonyos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van az a bizonyos biztonságosabb időszak?

Figyelt kérdés
Van a nők ciklusában egy időszak amikor kisebb az esély a teherbeesésre. Mikor van ez? Nincs baj, sem semmi csak felvilágosítást kérnék.

2013. máj. 14. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
2012 december 21-én volt 23:59-kor szóval buktad
2013. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Skype:vvargadavid ***** válasza:
0%

Minek akarsz dugni ha ezt sem tudod?

És soha nincs olyan hogy "kicsi" mindig is nagy

2013. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudom és engem is érdekelne, de senki nem ad rendes választ, miért nem lehet megmondani? Tudom, hogy mindig nagy, de valamikor kisebb, mikor?
2013. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Mikor van az a bizonyos biztonságosabb időszak?

Van a nők ciklusában egy időszak amikor kisebb az esély a teherbeesésre.



két ilyen időszak is van... a menstruáció előtti és a klimax (utáni)

2013. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A számolgatás nem sokat ér.

Az nem védekezés, hogy az elvileg nem annyira termékeny napon nem szexeltek.

De egyébként az ovuláció a következő vérzés előtt kb. 14 nappal van, az előtte lévő 5, az ovuláció napja és az utána lévő 3-4 nap az, ami termékeny.

Tehát az ezeken kívüli napok a kevésbé termékenyek. De attól még azokon a napokon is simán teherbe lehet esni.

2013. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, hogy 100%os biztonság gumi óvszer vagy más óvszer nélkül nincs. De hallottam már valami számolgatós módszerről ami ez alapján működik. Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat és elnézést kérek a 2. hozzászólótól, hogy nem vagyok tisztába mindennel etéren. Ez egy olyan oldal ahol kérdéseket lehet feltenni például olyankor amikor valamit nem tud vagy bizonytalan az ember. Bár ezt sokan elfelejtik.
2013. máj. 14. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!