Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért mondhatta ezt a doki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta ezt a doki?

Figyelt kérdés
Július 3. hetében megyünk nyaralni, és ekkorra lenne esedékes a vérzés. Tudom, hogy nem a legjobb dolog ezzel játszadozni, de lassan két éve szedem a bogyót, és még nem csináltam ilyet.. Szóval azt mondta, hogy azon a héten, amikor nem akarom, hogy megjöjjön, kezdjem el az új levelet. Csak azt nem értem, a szünet kihagyását miért a július-augusztusi levelek között kell beiktatni, mondjuk most május-június között mért nem jobb? Azt is mondják, hogy ha nem tartunk szünetet, pecsételő vérzés is lehet... Akkor legalább ezen is túlesnék, mert a nyaraláson amiatt sem a legjobb aggodalmaskodni, hogy mikor találok icipici vérfoltokat a fürdőruhámon... Mit gondoltok?
2013. máj. 15. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Te verziód is teljesen jó. igazából édesmindegy mikor csinálod.
2013. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ijesztőek ezek a bogyók... Végül is a természettel játszol mesterségesen. Nem félsz hogy ha abbahagyod egyszer csak nem jön meg? :)
2013. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha abbahagyom, pont az lesz a cél, hogy ne jöjjön meg. :D Amíg szedem, nem akarok babát, ha abbahagyom, akkor meg igen. :)

De most komolyan, miért tartod ijesztőnek? Bogyó nélkül is vérzel havonta egyszer...:)

2013. máj. 15. 14:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen vérzel amikor a természet úgy akarja. Nem úgy hogy jó akkor most ezen a héten nem akarok. Ez nem normális. A nem jön meg-et meg úgy értettem hogy egyáltalán nem menstruálsz többé, nem fog tudni a szervezeted magától működni. Nem egy ilyen sztorit hallottam már 10 év bogyószedés után. Aztán mehetek orvoshoz hogy csókolom nem működik a szervezetem... Szerintem buta dolog én nem szednék ilyen sz*art.
2013. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A bogyóval is szabályos időközönként vérzel, elárulom, nem akkor, amikor akarsz. :) Mint említettem, még sosem volt szükségem a tologatásra, de most sajnos muszáj. Azt ugye megérted, hogy az ezévi egyetlen nyaralásomat nem akarom ezzel elrontani? :) Szerencsés vagy, ha neked még nem volt olyan élethelyzet, amikor a hátad közepére sem kívántad a vérzést. Nekem volt egy pár ilyen, és ha már lehet ezzel a lehetőséggel élni, akkor én meg is teszem. :) Nem azon fog múlni a későbbi termékenységem-terméketlenségem, hogy 21 vagy 42 bogyót veszek be. És nem tervezem 10 évig szedni, de ha addig is szedném, akkor sem hiszem, hogy probléma lenne. Ha te olyanokról hallottál, olyanok vannak a környezetedben, akiknél gondot okozott, megértem, hogy félsz tőle, amit nem ismer az ember, arról hajlamos az ember ilyen véleményt alkotni... Nekem viszont csak olyan ismerőseim vannak, akik 5-10-15 évig szedték minden gond nélkül, és szép, egészséges gyerekeik születtek. ;) Ez inkább mérvadó számomra, mint a gyakorikerdesek.hu-n egy "én nem szednék ilyen sz*rt" vélemény. :) Ez remélem, nem gond.
2013. máj. 16. 08:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. Én akkor sem játszanék magammal ilyen téren. Mindenki más, nekem a barátom apukája orvos és inkább az óvszert ajánlja.
2013. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ha nektek az a kényelmesebb, használjátok azt. :) Én sem gondoltam, hogy óvszer nélkül mennyivel másabb nekem is, amíg el nem kezdtem szedni a gyógyszert. :) De legalább mindkettőről van tapasztalatom, és így el tudom dönteni, nekem melyik a jobb. :)
2013. máj. 17. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!