Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 3havi fogamzásgátló van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 3havi fogamzásgátló van felírva, de csak egy havit szeretnék kiváltani, kiadják a patikában?

Figyelt kérdés
1havit akartam íratni, de a 3havit írták fel. Nem emlékszem, hogy melyik gyógyszertől volt émelygésem és ezért nem szeretném potyára kiváltani a 3 havit.
2013. máj. 16. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Általában egy dobozban 3 levél van, 1levél 1hónap! Így néni tudsz csak egy levéllel venni! Miért csak 1 levél kell? Mi a célok vele? ez nem vitamin hogy egyszer szeded egyszer nem!
2013. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van 1havi kiszerelésben is okoska! Írtam, hogy vagy ettől vagy egy másiktól volt émelygésem, csak már 3 éve nem szedtem gyógyszert, mert közben szültem!
2013. máj. 16. 14:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy is fel lehet íratni hogy 3 recept 1 havi, nekem is így szokták
2013. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első, megindokolta h miért csak egyet szeretne...talán olvasd el mielőtt írsz:)


kérdező, szerintem menj vissza dokihoz, vagy nézesd meg vele, a rendszerben benne kell lennie h mit szedtél..

2013. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
14:18-as, köszi a választ. felhívtam a dokimat, mondta, hogy felírathatom a körzetimmel is, nem kell azért hozzá bemennem megint. Mivel voltam nála néhány napja, minden rendben van így megoldható így is.
2013. máj. 16. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:
1: Talán azért, mert nem mindenkinek van egyszerre havi 5-6ezer forintja, hogy kiváltsa a 3havit??? Gondolkozz már kicsit.
2013. máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem asszem volt már olyan, hogy kiadták a 3 havis receptre az egy havit, patika függő szerintem, egy próbát megér mielőtt még újabb receptért mész. Olyan is volt, hogy havi volt felírva, de nem volt, csak 3 havi és kiadták, pedig a receptemen 1 havi volt csak.
2013. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!