Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van egy lány akibe bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe bele vagyok zúgva de nem merem bevallani neki hogy szeretem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok új vok most regisztráltam harmadikos vagyok Bele vagyok zúgva egy lányba de van ágy másik gyerek is akiközénk állt Mi régen együtt voltunk a lánnyal de valamin összekabtunk és ők most nagy on jól kijönnek egymással De én le akarom verni a gyereket De nem merem bevallani a létszives gyorsan válaszoljatok mielőtt összejönnek

2013. máj. 16. 18:59
 1/7 anonim válasza:

-Vegyél egy nyelvtankönyvet.

-Tanulmányozd 5-10 évig.

-Tedd fel a kérdésedet újra.

2013. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha írsz legalább a kérdésre válaszolj
2013. máj. 16. 19:21
 3/7 anonim válasza:
Ha írsz,legalább vedd figyelembe a magyar nyelvtan helyesírási szabályait.
2013. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó bocs figyelembe fogom vennni de léstzi válaszlj a kérdésre
2013. máj. 16. 20:44
 5/7 A kérdező kommentje:
létszi írjatok visza
2013. máj. 16. 21:13
 6/7 anonim válasza:

Pfú hallod most ha megtudják, hogy segítettem, ki fogok kapni... na mindegy. 3.-os középiskolás v. mi?

Legyél vele kedves, bókolj neki, mond, h milyen csodálatos lány és h szereted és nem tudod elfelejteni stb. Növeld az önbizalmát, ha mondjuk rossz jegyet kap, biztasd. Dicsérd meg, h csinos, vegyél neki csokit, virágot. Mondj neki ilyeneket: Ha nem embereknek születtünk volna, én lennék a fa, Te a napfény. Mi az, hogy nem mered???? Ember a hü.lye kis félelmeiddel el is vesztheted!!! Szedd össze magad!!! Sok sikert.

15L

2013. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
De mér' a fogamzásgátlásba raktad a kérdésedet gyerek? O.o keresem az összefüggést.
2013. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!