Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ő lenne a nagy ő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ő lenne a nagy ő? Szerelmes vagyok belé, de nem merem bevallani neki. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolába, akit 4 éve ismertem meg. Kb. 1-2 évre rá aszthiszem beleszerettem. Küldött "jelzéseket" amit én észleltem, de nem reagáltam rá, viszont valamennyire én is jeleztem neki, hogy mit is gondolok. 14 évesek leszünk soká mindketten. Én úgy tudom hogy neki se volt még párkapcsolata, és ugyebár nekem se volt. Én már kb. 2 éve nem járok be a suliba, így a kapcsolatunk romlott sokat, de jóba vagyunk és néha beszélgetünk is. Hogyan kéne elmondanom neki, hogy mit is érzek iránta? Hogyha valaki elvinné előlem, és mással lenne abba beleörülnék, nem is tudom mit tennék...Légyszíves értelmes válaszokat, előre is köszönöm. FONTOS LENNE A DOLOG!

2012. nov. 14. 05:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Valld be neki, hiszen Te vagy a fiú...ha nem teszed meg tényleg elviszi valaki előled.
2012. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is minél előbb mond el
2012. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem most ő pont arra vár ,hogy valld be neki:)

14/l

2012. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez tán jó is, mert nem annyira barátok vagytok már, szóóóval ez a jó helyzet, MONDD EL NEKI MIT ÉRZEL!! ;)
2012. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Soha ne azt bánd meg amit megtettél, hanem amit megtehettél volna, de nemtetted meg.....



beszélj vele :)

2012. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jársz be a suliba? Ha ezért nem tudsz vele kapcsolatot tartani még alkalmatlan vagy egy kapcsolatra, amúgy nem elkeseríteni akarlak de baromi kicsi az esély arra hogy 14 évesen találd meg a nagy Ő-t de ha így is van az se biztos hogy jó. Nem örülnél bele, a csalódás velejárója az életnek, lessz még bőven e felől kezeskedem, csak éld az életet próbáld meg hasznosan és élvezetesen eltölteni. Ha meg ez a lány kell mond el neki mit érzel, vesztenivalód nem igen van a büszkeségeden kívül.
2012. dec. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez aranyos, de miért nem jársz suliba?
2013. jan. 14. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!