Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 8 napja késik a menszeszem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bobcsike kérdése:

8 napja késik a menszeszem, hajnalban nagyon rosszul voltam, de reggel - teszt lett! Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

ma 8. napja késik a menszeszem és most teszteltem - igaz nem első vizeletből, mert már hajnal 4 óra óta fent vagyok, hasmenésem van/volt /3*/, hánytam /1*/ és nagyon fájt a fejem, de azt elvágták - és a teszt eredménye negatív :(

Aki volt már hasonló cipőben, neki mi lett a vége, mi állhat a késés hátterében, egy hajszál pontos ciklus esetében???



2013. máj. 18. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem többször is volt ilyen (két hetes késések, volt, hogy kimaradt), és mindig baromi stresszes időszak után következett be a késés. Amúgy meg szinte órára pontosan szokott megjönni.
2013. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sok oka lehet a kesesnek. ismeteld meg a tesztet 2 nap mulva, addig pedig igyezek ne gondolni ra, mert be fogod beszelni magadnak a terhesseg tuneteit
2013. máj. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nekem mindig rendszeres, nem maradt ki, nem késett

nyugodt életet élek, nincs feszültség :)

2013. máj. 18. 09:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Én minden nap este 8-kor vettem be a tablettát, telefoncsörgésre, és első hónapban megjött, a másodikban meg nem, holott ugyanúgy szedtem. Előtte is szedtem másik gyógyszert, csak attól sajnos híztam néhány kilót, ezért az orvosom felírt egy másikat. Második hónapban nem jött meg, csak én abba az egy-két százalékba tartoztam, aki fogamzás gátló helyes szedése mellett esett teherbe.
2013. máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én soha nem szedtem gyógyszert és nem is fogok, tehát ez sem befolyásolja a ciklusomat! :)
2013. máj. 18. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:
jaa tabi nélkül volt olyan hogy két havonta jött meg :D ez volt az elsődleges szempont, amiért el kellett kezdenem szedni.
2013. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!