Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pest megyébe lakunk, közelbe...

Pest megyébe lakunk, közelbe kórház csak Pesten van Az autót apa reggel elviszi, tömegközlekedés olyan amilyen. Ha történik valami és be kell menni sürgősen a kórházba azt se tudom hogy jutnánk el oda. Más is van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
(Heim Pál pl autóval egy fél óra). Taxival? Csak szeretnék képbe lenni.
2013. ápr. 16. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Mentő, taxi, szomszéd.

Ha majd ilyen helyzetben leszel, úgyis feltalálod magadat.

2013. ápr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha sürgős,akkor egyértelműen mentő,de akkor akár Pesten is lakhatsz,mert a mentőben el is kezdik látni,és ott a doki jobban tudja mit kell csinálni...persze ehhez az kell,hogy gyorsan ki is érjen
2013. ápr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szintén zenész:-(Most költöztünk ide, azt sem tudom merre kéne menni, ha ne adj Isten gond lenne akkor mindenképp mentő mert ha lenne is kocsi szerintem akkor sem tudnék úgy vezetni teljesen ismeretlen terepen, hogy tiszta ideg vagyok mert mellettem a nagyon beteg gyerekem. Remélem ilyenre nem is lesz szükség.
2013. ápr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!