Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e terhes ennyitől?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e terhes ennyitől? Esemény utáni tabletta szükséges?

Figyelt kérdés
Reggel volt ejakulációm,utána délután lefeküdtem barátnőmmel,és póz váltás közben,amikor kivettem még nem volt kiszakadva,de a behatolás után kivettem,és láttam,hogy ki van szakadva a gumi...kb 2 másodpercig volt benne,utána egyből megmosakodott...kb 5 napja volt menstruációja.. el nem mentem közben,szóval max előváladék juthatott a hüvelyébe..Szükséges esemény utáni tabletta?
2013. máj. 22. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

pózváltás után kivetted, de csak utánna hatoltál be...

hmm akkor honnan vetted ki behatolás előtt???

a szájába ha megy anyag nemlesz terhes.


nah hogy hasznosat is kapj:

amugy nemgáz a helyzet, nemszükséges tabi, különösen hogy nemrég volt emg neki. felborítja a hormonháztartást stb stb, és előidézi, hogy ismét menstruáljon.


ennyitől nem lehet gáz!

2013. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egy másik pózban csináltuk,és amikor kivettem a hüvelyéből,akkor nem volt semmi baja az óvszernek...
2013. máj. 22. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsőtől " nem rég volt meg neki " rész törlendő,hiszen nem igaz. Sokan ezzel a tévhittel durrantanak bele a peteérés környéki napokba. A többit meg Ti tudjátok, korotok, állapototok szerint, mennyire lenne rémisztő ha babáznotok kellene.
2013. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!