Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek most mit kene tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Tegnap veszitettem el egy sraccal, de nem volt az igazi. O fekudt en meg raultem, de nem tettem be tovig, csak felig, de fajt is es utana verzett is. Viszont nem vedekeztunk.. Esetleg ma menjek orvoshoz? lehetek ennyitol terhes?
2013. máj. 24. 07:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem elvezett belem
2013. máj. 24. 07:18
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
Nem leszel terhes. Viszont ezt meggondolatlan tettnek vélem a részedről. Tudom, hogy a vágy nagy úr, de jobb a békesség. Máskor próbáljatok meg védekezni, vagy legyen nálad gumi. Mivel a mostani srácoknak annyira mindegy, nem ők esnek teherbe!
2013. máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!