Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Önzőség? Ti jogosnak tartjátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség? Ti jogosnak tartjátok?

Figyelt kérdés
Barátom hónapok óta könyörög, hogy szedjek fogamzásgátlót, de én nagyon nem akarok. Anyukámnak és mindkét lány unokatesómnak sem vált be (az egyik meddő lett tőle, pedig csak 2 évig szedte és előtte semmi baja nem volt). Ráadásul trombózisra is hajlamos vagyok (genetika). Ő ezt nem érti meg, és folyton kivan rám akadva, hogy önző vagyok meg hogy mennyi macera a koton, és hogy "hülye fórumos" tapasztalatoknak hiszek. Szerintetek jogosan van kiakadva?

2013. máj. 26. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet kapni gyógyszertárban hüvelykúpot, amit közösülés előtt 10 perccel felraksz magadnak, semmi kárt nem teszel vele magadban. Annyi, hogy nem tud kinyalni, mármint, ha akar akkor azelőtt mielőtt felrakod nyalhat, addig a 10 percig meg max. leszopod.
2013. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ő az önző elvárja hogy kockáztasd az egészséged csak azért mert ő lusta. Ez a véleményem.

23/F

2013. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az kicsivel jobb csak, mint a megszakításos "védekezés". Nem biztonságos. ennél még az is jobb, ha felteszek egy tampont...
2013. máj. 26. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Önzőség, igen! Csak, az ő részéről az, nem a tiédről! A nőknek sokkal macerásabb a fogamzásgátló, és az egészségre is káros lehet, ellenben az óvszernek semmi káros hatása sincs! Szerintem ne menj bele, csak mert ő ezt kéri! A te tested, neked kell döntened, hogy szedsz-e fogamzásgátlót! Ha ezt nem érti meg, legyen az ő baja...
2013. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyetértek a 4-essel
2013. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott, de komolyan! Ez a fickó nem szeret téged!


Nekem is trombózishajlamom van, így nálam se jöhet szóba a tabletta.

Páromnak soha nem jutna az eszébe, hogy rábeszéljen a fogamzásgátlóra. Tudja, hogy milyen kockázattal járna, s nem akar elveszíteni. A gumit pedig zokszó nélkül felveszi.

2013. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Önző egy csávó,hagyd ott nem érdemel meg téged.
2013. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!