Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 40+-os felnőttek! Ti a 30...

40+-os felnőttek! Ti a 30 alatti felnőtteket jogosnak tartjátok, hogy tegezni kell őket vagy ez bunkóság? Miért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy személ elmúlt 18 éves, és valaki őt letegezi, visszategezhet teljesen nyugodtan. Ez az alap.

De illik elsőre magázódni 25-30 év feletti ismeretlen embereknek, majd megbeszélhetik, hog legyen tegeződés.

2011. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezzel maximálisan egyetértek, csak az a baj, hogy sokan nem ismerik az illemet és letegeznek minden fiatal felnőttet.

Köszönöm a választ!

2011. júl. 14. 16:02
 3/10 napietus ***** válasza:
az én férjem 40 fölötti, soha nem tegez le senkit ismeretlenül. ha tegeződni akar vele, felajánlja.
2011. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 napietus ***** válasza:
sőt, én csak 29 vagyok, de én sem tegezek le egy huszonévest csakúgy. és attól is a falra mászok, ha pl. fiatal bolti eladók letegeznek. pedig esküszöm, nem őríztem együtt disznót egyikkel sem :)
2011. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Engem nem zavar ha letegeznek. Ugy is lehet tisztelettel beszelni valakivel. Es magazva is lehet valaki bunko paraszt. Sok kulturaju nemzer el mar itt, az emberek atveszik a szokasokat. Regen pl ugy illet hogy a ferfi kezet csokol, ma mar senki sem haborodik fel ha ez nem igy tortenik. Engem raer mindenki magazni ha majd 40 leszek:)
2011. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Kerdezo amugy te nem most tegeztel le minden 40 feletti felnottet?:D
2011. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, általában ők tegeznek le engem (21), de jobban örülnék a kölcsönös magázódáshoz.
2011. júl. 14. 17:54
 8/10 A kérdező kommentje:
magázódásnak*
2011. júl. 14. 17:54
 9/10 anonim válasza:
77%
Engem is nagyon idegel, hogyha a boltban a "csini csajszik" spontán letegeznek... Nem vagyok öreg, sőt... de engem annak idején arra tanítottak, hogy mindenkinek illendően kell köszönni, úgy, hogy Jó napot kívánok! - és nem hiszem, hogy az iskolában, ahol ők tanultak, azt tanították volna, hogy a vevőnek mondd azt, hogy Helló! :S
2011. júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Uristen.. Hat en ki akadnek engem le magaznanak. Magazzuk a 60 eves neniket aki OREG nem egy fiatalt.. Sot 40+-osnak is mondom, hogy szia.. Nem oreg.. Jezusom :D
2017. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!