Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek e terhes ha gumit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek e terhes ha gumit használtunk és a pasi elment és még utánna is csináltuk de nem cserélt gumit, de nemsokáig kb 5 percig és nem ment el mégegyszer. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Október 2. lefeküdtem a barátommal és nekem az volt az első neki nem (én 17 ő 24)nem bántam meg és egyáltalán nem fájt sztem azért mert lelkileg felkészültem rá.Védekeztünk is gumival ő elment én nem (hát mit várok az elsőtől)de miután elment tovább csináltuk kb 5 percig ugy h. nem cserélt gumit de nem ment el mégegyszer.a gumi nem szakadt ki mert akk azt észre vette volna h. folyik meg csepegett volna belölle de semmi ilyet nem láttunk.lehetek igy terhes????
2009. okt. 5. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

IGEN!!! én is estem teherbe Xd

amit most nem is bántam meg :):):)

2009. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
így
2009. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha a gumiból nem jutott ondó a hüvelyedbe akkor nem. Ha jutott, akkor lehetsz.


Nagyon egyszerű dolog ám, ez....

2009. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség akkor jöhet létre, ha a spermium a hüvelybe jut. Ha biztosak vagytok benne, hogy nem jutott oda, akkor miért lennél az?
2009. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de nem szakadt ki szal nem kerülhetett ondó a hüvelyembe...de aggódok...ma fog letelni a 72 óra és ha esetleg terhes vagyok akkor más megoldás nincs csak az abortusz??:(nem akarok idegeskedni mert akk még jobban ártok magamnak.hát ez nem igazság h. akik nem is védekeznek több évig és nem is esnek teherbe én meg lehet rögtön az 1. alkalommal akk is védekeztünk?meg a kis 14évesek akiket orrba szájba b.nak azoknak sincs semmi bajuk csak nekem?(még nemtudok semmit sem biztosra csak ilyenkor midnig a legrosszabbra gondol az ember)...igazságtalan az élet!hát nagyon remélem h. nem lesz semmi következménye ennek és akkor hatalmas kő esik le a szivemről.kérlek titeket h. válaszoljatok és meséljétek el a tapasztalataitokat ha valakinek volt hasonló!!
2009. okt. 5. 16:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem feküdtem le még senkivel, de volt már olyan, hogy a pasi a péniszét a hülyelynyílásomhoz tette, de berakni, nem rakta be. De utána olyan kétségbeesett voltam. Hogy mi van ha az előváladékból valahogyan "felmásztak" a spermiumok, és terhes vagyok, Mi van akkor? Alkalmi volt, szakítás után voltam, és eléggé befolyásolható. Mostmártudom, h a lelki okok miatt paráztam túl ezt az egészet, mert a fiú közölte, h nem jönne össze velem, de simán megdugna. na ezek után mentem bele ebbe az egészbe. Utána hetekig alig ettem, dohányoztam orrba-szájba, ha terhes lennék véletlenül, elvetéljek. Rohadt hülye voltam, és bebeszéltem magamnak minden hülyeséget. De ha BIZTOSRA veszed, h nem szakadt ki a gumi, és nem is folyt ki seholsem, akkor nem lehetsz terhes. Csak annyira ráparázol, mint kb én. De máskor ilyet ne csináljatok, vegye ki, törölje meg magát, aztán új gumi, aztán mehet. Sokkal macerásabb így, dehát amíg nem szedsz tabit, addig ez marad. Sztem meg ne aggódj :D 17/L
2009. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és drukkoljatok h. 20. megjöjjön sőt már azt sem bánom ha a szalcsimon jön meg csak ne legyen semmi baj.sztek van okom aggódni?
2009. okt. 5. 18:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég kevés esélyt látok rá, hogy terhes lennél. Nyugodj meg szépen, nem lesz semmi baj.

Máskor cseréljetek, mert ha lankad a barátod, akkor kifolyik a cucc.. és azt nem veszitek észre. De szerintem itt még nem volt erről szó..

Szóval ne aggódj, én nem hiszem, hogy terhes lennél..csak ne idegeskedj.


Én 1x voltam ennyire ideges és akkor 2 hetet késett is pedig nem volt semmi baj.

2009. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell kiszakadnia. Ha lelohadt neki, akkor szépen kifolyik mellette. Ezért kell még idejében kivenni...

Ha nem szakadt ki, ő pedig még mereven húzta ki, akkor nem lehetsz terhes.

2009. okt. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!