Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy pénisz esetén lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy pénisz esetén lehet használni pesszáriumot? Ugyanolyan "biztonságos"?

Figyelt kérdés

Kinéztem a lea contraceptivumot. Viszont a páromnak elég nagy pénisze van, ha tövig bedugja szerintem bőven eléri a méhszájamat.

Szóval a kérdésem adott. Illetve el tud mozdulni így a pesszárium? Ki merjem próbálni? 18 vagyok, nem kéne még gyerek..


2013. máj. 27. 20:38
 1/6 moosenstein ***** válasza:
Nem semmi! ;)
2013. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lea contraceptivum nem pesszárium. Akkor már TÉNYLEG pesszáriumot használj!
2013. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tok mind1, mehszajsapka vagy pesszarium..
2013. máj. 27. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Leáról több negatív véleményt olvastam, de nem használom, így nem tudnék róla nyilatkozni.

Hagyományos pesszáriumot használok, és ha jó méret, szerintem elég biztonságos. Nekünk még nem mozdult el, pedig párom is eléri a méhszájam. (azt írják, hogy elmozdulhat, de igazából elképzelésem sincs, hogy hová. bentebb nem tudja tolni, mellette nincs hely)

De mindenképp keress meg nőgyógyászt vélemény/méret/felhelyezés miatt.

2013. máj. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tud elmozdulni. Úgy rácuppan a méhszájra, hogy kivenni sem túl egyszerű.

Én használtam/használok, de megmondom őszintén, nem vagyok maradéktalanul elégedett vele.

A leszedése nekem nagyon macerás. Meg néha a párom is érzi.

De elmozdulni nem fog, az tuti, mert nem tud hová, meg tényleg erősen tartja a vákuum.


Ha most vennék, lehet inkább a sima pesszárium mellett döntenék.

2013. máj. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Próbáld ki a FemCap-ot, az méhszájsapka (csakúgy mint a Lea) de sokkal kisebb.. Én is végigjártam már mindegyiket, pesszárium, Lea, női óvszer stb, de ez vált be a legjobban.
2013. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!