Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 7 napos szünet alatt is véd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 7 napos szünet alatt is véd a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a 3. levél fogamzásgátlót és a barátom belém ment el a 7 napos szünet alatt. Ilyenkor véd a fogamzásgátló? Mert valaki azt mondja igen, valaki hogy nem.:S
2013. máj. 30. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
sőt, még a téli szünet alatt is véd
2013. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
Tudom ajánlani a betegtájékoztatót, a dobozban kellett lennie a tabik mellett. Úgy fel tudtok idegesíteni, komolyan.:D
2013. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Képzeld, elolvastam, és erről egy szó sem volt benne!
2013. máj. 30. 15:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez is olyan, mint a szabálysértés miatt kiszabott összeg. Határidejéig a munkaszüneti napokat nem kell beleszámolni.
2013. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit szedsz? A legtöbb véd.
2013. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem olvasd át a leírását a gyógyszernek RENDESEN. Minden benne van, de szerintem az orvosnak is kellett tájékoztatnia téged mikor felírta. Mindig véd, ha rendszeresen, időpontokat betartva, antibiotikumokat mellőzve szeded.... Komolyan, én évekkel ezelőtt kezdtem el szedni, sosem támadt ilyen buta kérdésem....

A másik meg (ne haragudj meg, kicsit gonosz leszek) de talán előbb kellene gondolkozni, aztán szexelni.

2013. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
3-as: Képzeld, akkor nem a Józsefvárosi piacon kellene venni a gyógyszert! Merthogy 100%, hogy van erről szó a tájékoztatóban, ha csak nem szemenként veszed valami sarki árustól.
2013. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mond meg, melyiket szeded, bemásolom neked azt a részt, ha már olvasni nem tudsz.
2013. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Micsoda lekezelő válaszokat tudtok adni! Miért használjátok egyáltalán ezt az oldalt? Azért, hogy belerúgjatok a másikba? Én úgy tudom, hogy ez az oldal azért van, hogy segítséget kérjen, és adjon az ember! Nem pedig hogy ilyen lekezelően válaszoljon! Ha pedig ilyen a stílusotok, akkor csak sajnálni tudlak benneteket! Akkor a piacon a helyetek, nem pedig itt, a neten! Undorító! Egyesek mit meg engednek maguknak! Gondolom a családi élet romokban, és itt töltitek ki a dühötöket! Szánalmas!
2013. júl. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Drága utolsó, szerinted ez nem bunkóság volt a kérdezőtől? : "Képzeld, elolvastam, és erről egy szó sem volt benne!"


És elhiheted, hogy mindenképpen VAN BENNE SZÓ ERRŐL!

2013. júl. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!