Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia foggátlóval tapasztala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia foggátlóval tapasztalatok?

Figyelt kérdés
szedtétek? volt valami mellékhatása? pattik, hízás-fogyás, ilyesmi
2013. máj. 31. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kvantumfizika
2013. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hosszú hónapokig semmi.

Viszont az utóbbi 2-3 hónapban már gondot okoz a vérzés során, túlságosan kevés a vérzés és nem is pontos és inkább barna folyás a vérzés és nem vérzés.

Valószínűleg nem jó már a szervezetem számára. Bár azon is gondolkozom, hogy semmilyent nem fogok szedni, de azért szeretnék konzultálni egy nőgyógyásszal, majd jövő héten megyek.

De mellékhatás abszolút nem jött elő, amikről te írtál.

2013. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én yadine-ről váltottam át erre, mert sokkal olcsóbb volt. nálam semmi mellékhatása nincs, csak annyi,hogy a yadine-al szépen nőttek a melleim,majd az "új" gyógyszernél visszanyerték az kiinduló állapotot, szóval sokkal kisebbek...
2013. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2.- a tabletták lecsökkentik a vérzést a minimálisra. úgyh ez normális.. talán utána kellene olvasni, mielőtt elkezded szedni..
2013. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést. mit szeretnél a fogadon meggátolni?
2013. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
intelligencia zéró, azt látom...
2013. máj. 31. 21:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es!

Kösz, nem kell a kioktatás, hosszú évek óta szedek fogamzásgátlót és tisztában vagyok vele, hogy milyen hatással van a szervezetre és éppen ezért tudom és tapasztalom, hogy ami eddig volt éveken és hónapokon keresztül vérzésem, ahhoz mérten lett az utóbbi 2-3 hónapban sokkal kevesebb, szinte alig van és inkább csak barnázás és nem is jön meg pontosan, mint eddig, hanem több nap csúszással. És a melleimben is ebben a 2-3 hónapban megduzzadnak a mirigyek, ami szintén eddig nem így volt, pedig kb. 2 éve szedem a Symiciát.

Úgyhogy inkább előbb győződj meg a háttérről is, mielőtt kioktatásba kezdenél! Köszi!

2013. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én 2 hónapja szedem, de nincs vele bajom eddig. :)

hát rosszul nem voltam tőle, talán 1-2 alkalommal fájt a fejem, a mellem meg nőtt tőle.

De ha neked kijönnek a rossz mellékhatások, menj vissza dokihoz.

2013. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mivel nem vázoltad a hátteret, ezért csak arra tudtam hagyatkozni, amiket leírtál.
2013. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es, nem hiszem hogy a kérdés szempontjából részletesen fel kellett volna vázolnom, hogy mi a helyzet. Írtam, hogy nem volt mellékhatás, csak az utóbbi 2-3 hónapban változtak a dolgok. És le is írtam, hogy miben. És a kérdésben nem szerepelt, hogy ki tudja-e vagy sem, hogy miként befolyásolja a szervezetet a fogamzásgátló? Hanem hogy ezzel a bizonyos fogamzásgátlóval kinek milyen tapasztalatai voltak. És leírtam.
2013. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!