Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használ valaki Microgynon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használ valaki Microgynon fogamzásgátlót? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Angliában élek, első babám 7 hete született. Azelőtt soha nem szedtem fogamzásgátlót. Az itteni orvosom azt mondta ez a fogamzásgátló a legkeresettebb itt Angliában. Kicsit utána néztem, és hát nem a legújabb gyógyszerek közé tartozik. Azt is írták, hogy hízlal, gondolom a hormonok miatt. Kinek mi a tapasztalata?

2013. jan. 17. 01:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem szoptatsz?
2013. jan. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már nem.
2013. jan. 17. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Basszus. Mikor értik meg az emberek, hogy a fogamzásgátló az fogamzásgátló, nem egy dizájner-drog, szóval laboratóriumi körülmények között tesztelve.


Szóval mind megbízható.

2013. jan. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi de ismerek olyan fogamzásgátlót, amitől 10 nőből 9 teherbe esett. De azért köszi a használható választ!
2013. jan. 19. 12:54
 5/6 bensdorp ***** válasza:

Ha valóban 10 nőből 9 esik teherbe tőle, és a kis hatékonyság nincs feltüntetve a betegtájékoztatóján, akkor a forgalomba hozatali engedélyét azonnal bevonják a gyógyszerhatóságok. Szóval ne félj, a piacon csak megbízható gyógyszerek vannak.

A hízásról pedig: bármely fogamzásgátló tabletta csak az étvágyat képes megnövelni (egyeseknél), aminek éppúgy ellen lehet állni, mint most, ha éhes vagy, de nem szeretnél túl sokat enni. Csak az hízik fogamzásgátló mellett, aki több táplálékot fogyaszt ugyanannyi mozgás mellett, mint addig.

2013. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én szedem a microgynont, és nagyon jó a tapasztalat,fájdalommentes havi,a mennyiségét illetően radikálian lecsökkentette,és emellett egy grammot sem híztam,talán annyi szól ellene hogy hangulatingadozást okoz,ismerőseimnek ez a tapasztalata,remélem segítettem :)
2013. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!