Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rigesoft tablettát kellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismami33 kérdése:

Rigesoft tablettát kellett bevennem, és az orvos utasítása szerint egyszerre a kettő tablettát. Másnál is előfordult már ez? Mert mindenhol azt írják, hogy 12 óra különbséggel kell bevenni őket.

Figyelt kérdés
És kérek mindenkit, ne ítélkezzen, felelősségteljes ember vagyok, védekeztem, csak elszakadt az óvszer

2013. jún. 10. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A tájékoztató is azt írja, hogy 12 órás különbséggel vedd be?
2013. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen..de az orvos azt mondta egyszerre, megkérdeztem a gyógyszertárban is, azt mondták, így is lehet, ha az orvos azt mondta, hogy így kell, mindenképpen így vegyem be..de azért különös, és még nem hallottam ilyenről :(
2013. jún. 10. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondta, a gyógyszertárban pedig megerősítettek benne, hogy így is jó, akkor én nem tennék másképp.
2013. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem érdemesebb lett volna a betegtájékoztató szerinti 12 óra elteltével bevenni a másikat... :/
2013. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de azért óriási para van bennem, van egy 7 hónapos kisfiam, most ez az egész nagyon rosszkor jött..jó lenne, ha még valaki meg tudna erősíteni:)
2013. jún. 10. 20:19
 6/6 anonim válasza:

Az orvos nekem is azt javasolta, hogy egyszerre vegyem be a kettőt, nagyon félek én is, hogy rosszul vettem be..!

Megkérdezhetem, hogy hatásos volt-e így a gyógyszer neked?

2018. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!