Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Több dologra is kíváncsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több dologra is kíváncsi lennék a fogamzásgátló tablettával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1.: Folyton azt hallom ismerősöktől, hogy micsoda csodát művelt a fogamzásgátló tabletta az emlőméretükkel. Tényleg megnő a mellem tőle? Mivel nem vagyok túlságosan megelégedve a combom méretével, és mivel úgy olvastam, hogy lokális fogyás nem nagyon lehetséges, ezért ha most fogyok, valószínűleg menni fog le a mellemből, ami sajnos már így is A-s... :(

2.: Ugyan nőgyógyásznál még nem voltam, de úgy fél éve (mióta elkezdtem a szexuális életem) azóta sokszor mensi előtt egy héttel olyan hasfájdalom törik rám, hogy a fél óra alatt amíg a gyógyszer nem hat, konkrétan vergődök az ágyon és sírok. Lehetséges, hogy vmi hormonzavar, és a tabi ezt megoldja? Vagy bízzam a nőgyógyászra?

3.: Milyet érdemes szedni? Még sosem szedtem, de anyum nagyon rá akar bírni, mert biztonságosabb, mint az óvszer. :S

19/L



2013. jún. 15. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van akiknek nő tőle a melle, van akinek nem, ez emberfüggő. A mensi szempontjából tenyleg jó, a görcseim nekem is minimálisra csökkentek tőle, ezzel kapcsolatban általában mindenki így van. Az, hogy milyet fogsz szedni, a nőgyógyászon múlik, hogy milyet ír fel.
2013. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A tablettának elég sokféle mellékhatása lehet. Okozhat hízást, fogyást is, nőhet tőle a melled. Fájhat a fejed, lehetsz ekcémás... nem akarlak megijeszteni, a mellékhatások ritkák. Csak azt akarom mondani, egyáltalán nem biztos, hogy nőne tőle a melled, és az sem biztos, hogy nem. Én szedem, mert tényleg biztonságosabb, és a szerencsések közé tartozom, mivel szinte semmilyen mellékhatása nincs.


Hogy miért fáj a hasad, azt nem tudom, velem is ez volt, amikor éltem szexuális életet, de még nem szedtem tablettát. Sokszor hánytam is a fájdalomtól, egész napokat feküdtem végig. Amióta szedem a tablettát, csak "normális" görcseim vannak.


Mivel nem vagy megelégedve a combod méretével... valószínűleg veled van baj. Körte alkatod van, apró mellekkel és erőteljesebb combokkal/fenékkel jár együtt, ezen pedig, ha megszakadsz, sem tudsz változtatni. Ha izmosítasz, illetve ha a tabletta megnöveli a melled, kiegyensúlyozottabb alakod lehet, de ha a szervezeted combra szeret raktározni, mindig hangsúlyos lesz a combod. Meg kell tanulnod úgy szeretni magad, ahogy vagy. A barátodat zavarja a probléma?


Az, hogy milyet érdemes szedni... a nőgyógyász dönti el, hogy melyik márkával van szerződve. Azt írja fel, abból van több haszna. Ettől függetlenül az alacsony hormontartalmú tabletták mondhatni egyformán jók, de egyénenként változik, kinek mi válik be.

2013. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiúkémt annyit tudok hozzátenni, hogy eddig, akiről tidtam, hogy szed, mind hízott. De nem sokat, igazából, ahogy barátom mondta, "megdundultak". Ami alapvetően nem befolyásol sok mindent, van akinek jól is áll!:)
2013. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A barátomat nem tudom, hogy zavarja-e a combom, mivel a mostanival csak nem rég jöttem össze. Az előzőfel fél évig voltam együtt, őt nem zavarta (bár előttem csak nálam ducibb lányok voltak a barátnői, szóval ezen annyira nem csodálkozom).

Ha ezeket a borzasztó görcsöket elmulasztja, akkor tényleg szedek majd, csak folyton olvasgatom, hogy egy-egy fajta tabletta milyen mellékhatásokkal járt lányoknál, és kicsit félek tőle. :(

2013. jún. 15. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem okoz olyan mellékhatást, ami ne múlna el idővel azután, hogy abbahagyod. Sokan riogatnak vele, hogy meddőséget okoz, de ez nem igaz. Ha valaki abbahagyja a tablettát és utána sem esik teherbe - az alapvetően meddő volt (vagy a párja az), csak nem tudott róla, és a tablettát könnyű okolni.
2013. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3: a mai fogamzasgatloknak olyan alacsony a hormontartalma, hogy senki nem fog tole meghizni:) mar a vizvisszatarto hatasa is minimalis. Az igaz, hogy nekem is jo lett tole az etvagyam, de ettol meg nem kell ketpofara zabalni, es akkor nem fog tole senki meghizni:)
2013. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!