Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hatott e rendesen a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatott e rendesen a fogamzásgátló? Első héten a második tablettát 14 óra késessel vettem be

Figyelt kérdés

1 éve szedem a Jangee fogamzásgátlót.Szombaton kellett bevennem a 7 szünetmentes nap után az első tabit és be is vettem. vasárnap elfelejtettem bevenni a 2.at de másnap reggel ahogy eszembe jutott pótoltam is.

ugye bár a tabletta 36 órán át véd és 12 óra késessel nincs is semmi gond ha beveszem.de én 14 óra késsel tettem ezt meg. nos ha én ezalatt a 36 óra védelem alatt szexeltem a párommal akkor védett vagyok nem de ??

Sajnos 14 órával vettem be később a tablettát szóval 7 napos óvszeres nap jön nem?

még mi előtt jönnének az okos hozzászólások tudom hogy mit ír a betegtájékoztató és abban csak azt irja le hogy mi van ha a 7 napos szünet után elmarad az első tabletta de nekem a második maradt el.



#fogamzásgátlóhatása
2013. jún. 17. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
most védekezzetek 7 napig gumival, aztán még esetleg kombózzatok bele egy megszakitást a levél végéig, és úgy tuti lesz.
2013. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen gyógyszert szedsz, de a legtöbb betegtájékoztató az első hetet írja és nem az első tablettát. Szóval a második tabletta kihagyása is az első héten van.

Azért csinálj egy tesztet,biztos ami biztos.

2013. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen 36 orarol beszelsz?:))

Na meg letelt a 24 ora, +14 ora, tehat 38 ora mulva vetted be a kovetkezo tablettat.


Nem potoltad 12 oran belul, tehat lehetsz terhes. Igen nagy ra az esely, mert az 1. heten hagytad ki.


Olvasni meg tanulj meg, mert bennebvan a tajekoztatoba:

Egy tablettát hagyott ki az első héten

Vegye be a kihagyott tablettát, amint az eszébe jut (még akkor is, ha ez

két tabletta egy időben történő bevételét jelenti). A következő

tablettákat a szokásos időben vegye be és alkalmazzon kiegészítő

fogamzásgátló módszert a következő 7 nap alatt, például használjon

óvszert. Ha a tabletta kihagyása előtti héten szexuális együttlétre került

sor, lehet, hogy terhes. Ebben az esetben forduljon orvosához.

2013. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, még aznap beszéltem az orvosommal aki mondta hogy az a két óra különbség semmit nem számít főleg ha ilyen rég szedem
2013. jún. 23. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!